• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bk 5 in orjinal sesleri g 600 ile aynımı farklımı

orhanov

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
eski roland g600 ün seslerini hala unutamıyoruz hala arıyoruz şu an elimde ketron xd9 var semple sesleri var ama ben hala alışamadım. g600 den ritimlerin yetersizliği yüzünden vazgeçtim şu an demoları dinliyorum yorumları dinliyorum herkes iyi şeyler söylüyor.ritimler gayet iyi,yüklenen semple seslerde fena değil.üstelik mp3 okoyor.kendi orjinal sesleride g600e benziyorsa bk5 almayı düşünüyorum.umarım ketronu aratmaz bk 5 kullanıcıları,beni aydınlatırsa çok sevinirim,teşekkürler

Cevap: bk 5 in orjinal sesleri g 600 ile aynımı farklımı

valla hocam sıtesıne gırebılırsın bence kendı dınlemelısın ıstedıgın bılgılerın hepsı burda . benım yorumum ıse alakası yok g600 le bana göre super bı cıhaz tabıkı herkesın zevkı ...saygılar

bk 5 fiyatına göre bir çok modelden kat kat üstündür g600 'le kıyaslama yapmaya bile gerek yoktur. kullanımı cok basit batı sesleri roland serilerinde her zaman olduğu gibi yine harika Rtimler ile tr sesleri roland bu orgda türk kullanıcılar için mükemmelleştirmiş ayrıca rtim konusunda eskik olan roland artık piyasada ücretsiz güncel rtimlerle ağırlığını koymaktadır ki Roland TR ailesi her türlü sorunuza taleplerinize muhatap bulabileceğiniz kişilerden olluşmakta ulaşımıda bir tık kadar yakınınızda Erhan hocanında dediği gibi kıyaslamadan AL DERİM. hayırlı olsun

hocam yaklaşık 6 ay önce aldığım roland bk 5 için tek kelimeyle harika diyebilirim, eski roland kullanıcısı olarak ( EM-2000, G800) şiddetle tavsiye edeceğim bir klavye ritimlerin derinlikleri ve orjinelden farksız durum setleri sizi cezbedecektir. Kullanmış olduğunuz ketron xd9 nun yüzüne bile bakmazsınız ROland bk 5 i alınca o kadar net söyleyebilirim. Ketron kullanmışlığımda var ondan bu kadr net söyleyebiliyorum.

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim beni aydınlattınız ilk işim bk 5 almak olacak herkese selam ve saygılar.