• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bk-5 karadeniz ritim ve kemençe

torukmakto

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
roland BK-5or&roland g-1000
Değerli dostlar sizlere editlediğim karadeniz ritmi ve yazmaya çalıştığım kemençe sesini yolluyorum...ses kendime ait,ritim altyapısı ömer hocaya ait eski roland serilerinden.ben sadece davul kitlerini editleyerek bk-5 uyarladım...güle güle kullanın.....iyi çalışmalar...
buda demosu...
buda dosya linki

Cevap: bk-5 karadeniz ritim ve kemençe

eline sağlık mustafa abi çok güzel olmuş.ritim bayağı diri benim hoşuma gitti.bi ara benim için dik karadeniz ritimde editlersen süper olur.bekliyorum çalışmanı en kısa zamanda tekrar geleceğim ziyaretine.kendine çok iyi bak.oradaki arkadaşlara benden selam söyle.Allah a emanet ol...sakarya ya beğendireceğiz inşAllah bk5 i...

Gelnce beraber editleriz..beklerim..Allah'a emanet ol rıfat..

inşAllah geleceğim......

çok güzel olmuş hocam eline sağlık

katip bey sizde çok değerli bir insansınız.çok sağ olun.neden mi çünkü sürekli yaptığınız çalışmaları insanlarla devamlı paylaşıyorsunuz.sizin çalışmalardan çok faydalandım.helede electro sazlarda süpersiniz.....

megaboy aradığını en sonunsa buldun gözün aydın olsn gerçekten on numara hocamın eline saglık...

eskiyi anmış olduk, elinize sağlık.