• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

BK-5 (Kum Gibi)

Cevap: BK-5 (Kum Gibi)

yeni başlayan arkadaşlarda gördüğüm en büyük eksik şu : şarkının direk sözlü kısmından başlıyorlar çalmaya.. eline sağlık güzel ama yinede.. :)

Teşekkür ederim ilginize öncelikle. Bende eksikliğin farkındayım ancak nasıl gidereceğim hakkında fikrim yok. :) Kanal kayıt yapmaya çalışıyorum ancak henüz çözemedim. Çözdüğüm an girişiyle bitişiyle tam şekilde çalmaya çalışıcam.

Eline sağlık kardeşim güzel olmuş.Devam demolara...:)

Teşekkür ederim ilginize öncelikle. Bende eksikliğin farkındayım ancak nasıl gidereceğim hakkında fikrim yok. :) Kanal kayıt yapmaya çalışıyorum ancak henüz çözemedim. Çözdüğüm an girişiyle bitişiyle tam şekilde çalmaya çalışıcam.

Kanal kayıt ayrı bi olay sen şarkının giriş bölümünü çalmamışın direk sözlerini çalmışın onu söylemiş arkadaş.
paylaşım için teşekkürler.

Kanal kayıt ayrı bi olay sen şarkının giriş bölümünü çalmamışın direk sözlerini çalmışın onu söylemiş arkadaş.
paylaşım için teşekkürler.

Ben de kanal kayıdı kullanmayı üzerinde daha rahat çalmak için öğrenmeye çalışıyorum zaten. Bu kaydettiklerim starta bas kaydet stopa bas şeklinde. :) O yüzden acemiliğimin de vermiş olduğu etki ile herşeyiyle bütün bir parçayı çalamıyorum. Mesela sırf akorları doğru basılmış intro üzerine sonradan oynayarak çalınmış bir keman ekleyebilsem işim daha kolaylaşacak. :) Akor bassam bend ile oynayamıyorum onu yapsam akor basamıyorum. Hepsine yetişecek kadar ustalık yok henüz. :) Umarım anlatabilmişimdir.

Sesler çok güzel gerçekten ! Çok da güzel çalmışsınız bence. Nasıl hissediyorsanız öyle çalın paşam... Flarmoni orkestrasına şef olmayacaksınız bu saatten sonra...

Demolara devam. İyi çalışmalar.

Saygılar.

Özgüveni ve cesareti kutluyorum.

cümbüs sesiyle calsaydin daha güzel olurdu ;)

Eline saglık. Bol bol demo bekliyoruz tüm arkadaşlardan. Markalar arası rekabet artsın. Bu kullanıcıya yarayacaktır. Korg ta biraz kendini toparlar belki.