• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bk-5 kurtlar vadisi ömerx ritim edit..

baybozkurt

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800
Slm arkadaşlar;

Bk-5 almayı düşünen,roman tarzını ve davul tonlarını seven arkadaşlar için ömerx üstadın 9-8 ritmini editleyip 1-2 ekleme yaparak demo olarak dinlemenizi istedim.Fİkir sahibi olmanız açısından bu tarz demolar iyi olur düşüncesindeyim...

Saygılar..

Ekli dosyalar

• K.V 9-8 edit.mp3
    1.9 MB · Görülen: 265
Cevap: Bk-5 kurtlar vadisi ömerx ritim edit..

Çok beğendim valla bakalım pa 600qt bi gelsin ikisi arasında değerlendirme yapıcam

Korgtaki kurtlar vadisine beş basarda gerisini bilemem!! :D
Şu Roland firması pa800,Pa3x ayarı bi alet çıkarsa çıktığı gün alıcam isterse hiç set olmasın

orjinal demonun bu kadar yorum almaması beni üzdü. herneyse başarılar.

Cevap: Re: Bk-5 kurtlar vadisi ömerx ritim edit..

Üzülmene gerek yok Ömer üstad sonuçta buradaki yorumlar senin için yapılmış oluyor ben orjinalini dinlemedim dinleseydim aynı yorumu oraya da yazardım.Eline sağlık bu arada ben Korg kullanıyorum ama inan ki korgta bu soundun yarısı bile gelmiyor.Senin de baybozkurt ustanın da elleriniz dert görmesin.
Bu arada Roland ne zaman Pa800 ayarı bi alet çıkaracak sen bilirsin ince bi tüyo alalım.. :D
Saygılar

Cevap: Re: Bk-5 kurtlar vadisi ömerx ritim edit..

ÖmerX hocam demoyu daha çok kişi görsün diyerek demo bölümüne açmıştım o yüzden olabilir.Üzüleceğini bilseydim eklemezdim şahsen.Emeğe saygısızlık yapmadım ayrıca.Seni belirttim zaten.ok

saygılar..

Paylaşırmısın Hocam Çok Hoşuma Gitti.

aaaaaa ömer öyle deme yav =D senide seviyoruz güzel ve özgün bir ritm torumakta da güzel çalışmış beğendim