• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

BK-5 OR 16 Adet SRK Performans Sesi Yayında...

Roland Türkiye

vip
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland
Değerli BK-5 OR Kullanıcıları, Yeni hazırlamış olduğumuz,Versiyon 1.04Tr Performans seslerimizi ücretsiz olarak BK-5 OR özel web sitesinden indirebilirsiniz.

Cevap: BK-5 OR 16 Adet SRK Performans Sesi Yayında...

tesekkur ederiz rolandtr fakat versiyon 1.04 ile ben hala ipad baglantisini saglayamadim. normal bir bk5 ile en son versiyon ile ipadimi test ettim bk partner uygulamasini kullandim. ama kendi 5k5 or ile bir turlu ipad orgu gormuyor sorun versiyon saniyordum aca usb girisinde problem olabilirmi yoksa sizce nedir
tesekkurler

tesekkur ederiz rolandtr fakat versiyon 1.04 ile ben hala ipad baglantisini saglayamadim. normal bir bk5 ile en son versiyon ile ipadimi test ettim bk partner uygulamasini kullandim. ama kendi 5k5 or ile bir turlu ipad orgu gormuyor sorun versiyon saniyordum aca usb girisinde problem olabilirmi yoksa sizce nedir
tesekkurler

BK-5 OR Klavyenize Ver.1.04TR güncerllemesini yaptınız mı?

teşekkürler roland Türkiye her şey çok güzel performans kullanımı da mükemmel oldu böylelikle sadece bir sorum olacak. elimizde bir sürü performans listesi oldu ve içlerinden istediğimiz sesleri almak yada performans listelerinden yeni bir liste toparlamak org üzerinde oldukça uzun sürecek bir işlem olur. ups uzantılı performans dosyalarının içeriğini bilgisayarda görebileceğimiz istediğimiz performans seslerinden kopyalayıp yeni bir ups uzantılı kendi performans listesi oluşturacağımız bir yazılım mümkün müdür? roland em2000 için ups editör yazılımı yabancı forumlarda buldum ama windowsun yeni sürümlerinde çalışmadığı için editör ne işe yarıyor bilmiyorum. teşekkürler...

Evet bugun yaptim garib olan bk partner benim orgu device olarak gormuyor. Magazada normal bk 5 ile denedim orda kullanabildim sorunsuz. Fakat benim orgta olmadi bir turlu

Evet bugun yaptim garib olan bk partner benim orgu device olarak gormuyor. Magazada normal bk 5 ile denedim orda kullanabildim sorunsuz. Fakat benim orgta olmadi bir turlu

Klavyeniz ile birlikte Lyrics Viewer ve User Scale uygulamalarını denediniz mi ?
Bu uygulamalar çalışıyor mu peki ?

maalesef onlarda calismiyor. hem on hem arkadaki usb girislerinden denedim orgu gormuyor. orgu bilgisayara bagladim ve usb portlarini denedim ikiside calisiyor. ama ipade bagladigim zaman orgu gormuyor. muhtemelen menuden bir ayari falan vardir baktim ama oyle birseye rastlamadim. kafayi yiyecem :)

bir kez de buradan yazayım. belki mesajlarım görülmüyordur.

Android uygulaması ne zaman gelecek acaba?

teşekkürler roland Türkiye her şey çok güzel performans kullanımı da mükemmel oldu böylelikle sadece bir sorum olacak. elimizde bir sürü performans listesi oldu ve içlerinden istediğimiz sesleri almak yada performans listelerinden yeni bir liste toparlamak org üzerinde oldukça uzun sürecek bir işlem olur. ups uzantılı performans dosyalarının içeriğini bilgisayarda görebileceğimiz istediğimiz performans seslerinden kopyalayıp yeni bir ups uzantılı kendi performans listesi oluşturacağımız bir yazılım mümkün müdür? roland em2000 için ups editör yazılımı yabancı forumlarda buldum ama windowsun yeni sürümlerinde çalışmadığı için editör ne işe yarıyor bilmiyorum. teşekkürler...

Bu fikre bende aynen katılıyorum. Bu işlemleri orgun üzerinden yapmak çok zor. Küçük bir yazılım ile çok basit hale getirilebilir. Roland yetkililerine duyrulur.