• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

BK-5 OR artık iPad ile kontrol ediliyor !!!

Cevap: BK-5 OR artık iPad ile kontrol ediliyor !!!

Zaten 1 Adet USB Girişi Var Onuda iPad'e Bağlarsak Setlerimizi Nasıl Kullanıcaz Sayın Roland Türkiye.

flaşh usb girişini usbdeki ritim ve sesler için .ayrıca jak giriş ve çıkışların olduğu kısımda bulunan computer usb bağlantısını ipad veya pc için kullanabilirsin

ıpad in nasıl kullanılacagı ile ilgili kısa bir video hazırlamanızı bekliyoruz

Merhabalar.

Benim açımdan güzel bir gelişme bu.

Görme engellilerin bilgisayarı ve ipad gibi telefonları ekran okuyucuyla kullanması, orgdaki ekranı görmeyenlere seslendirilebilir bir imkan doğurur. Kullandığımız orglarda ekran okuyucu olmadığından, ilerisi için ümit verici bir uygulama.

arkadaslar ben aparatlari aldim. 1.0.3 update tide yaptim ama ipad de programi aciyorum normal seilde baglantiyi yaptim fakat uygulama orgu gormuyor bi turlu. deneyen varmi acaba aranizda???

yokmu arkadaslar deneyebilen aramizda???

hayırlı olsun bk5'i olanlara.

güzel bi uygulama

Yasin kardeşim , bence konuyu burada dile getirmen daha mantıklı olur. Belki bu sayede ROLAND sesini duyabilir. Saygılarımla..

İlker Bey'inde dediği gibi bu uygulamalar iPad'i olanların User Scale ile koma kontrolünü iPad üzerinden yapabilecekleri, BK Partner ise BK-5 OR üzerindeki ekranı daha genişletmek ve kontrol tuşlarını da iPad üzerinden kontrol etmek istiyorsanız, bunlar için yapılmış uygulamalardır.
Bunlar uygulamalardan bazılarıdır. Ayrıca Lyrics Viewer (ile şarkı sözlerini iPad üzerinden karaoke gibi takip ve Air Recorder ile İphone VE İPad e kablo bağlantısız kayıt gibi birçok uygulamayı Apple AppStrore da bulabilirsiniz.[/QUOTE

Bu uygulama tüm iPad serisi için geçerlimi ve bu uygulamada flash bellekteki sesleri ve ritimleri kontrol edebiliyormuyuz aydınlatırsanız sevinirim teşekkürler

ben uygulayamadım 2.el ipad-*1 aldım. ver.5..rolandın yeni versiyonu için ipad 8.versıyonu olması gerekli diye bılıyorum.bende bır daha ilgimi cekmedi bıraktım.............