• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bk-5 or dağlar dağlar kısa elektro deneme

balasagun

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland BK-5 OR
Yaklaşık 2 saattir parmak alıştırmaları yapıyorum. Sağ elimin 5 parmağını da aralarında ahenk olacak şekilde hızlandırmaya gayret ediyorum. Bir taraftan da sol elle ahenkli akorları zamanında basabilme alıştırmaları yapıyorum. Ha gayret deyip kısa bir hücum kayıt yaptım. Dahili hafızadan No.268 (4/4 OR Ritmi) ve Erhan performans seslerinden (4 Tel 3) bağlamayla ve "mi"ye koma vererek değişik bir Dağlar Dağlar çalmaya çalıştım. Heyecanlanıp parmaklarımın dolaşmaya başladığını hissettiğimden kısa kestim.
One touch ayarlarına tam anlamıyla hakim olup, fırsat bulup performans ritm ve seslerini düzenlediğimde daha bir keyif alacak gibiyim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Bk-5 or dağlar dağlar kısa elektro deneme

gayet güzel olmuş eline sağlık farklı kayıtlar yapmaya devam et bence

güzel eline sağlık

Guzel olus hocam calisarak istedigin noktaya gelirsin istekli olman ben bunu yaparim dediysen kesinlikle yaparsin basarilar diliyorum.

gayet güzel olmuş eline sağlık farklı kayıtlar yapmaya devam et bence

güzel eline sağlık

Guzel olus hocam calisarak istedigin noktaya gelirsin istekli olman ben bunu yaparim dediysen kesinlikle yaparsin basarilar diliyorum.

Teşekkür ederim. Benim gözlemim ve kanaatim, BK-5 OR, kişinin, hele hele benim gibi bu güzel eşsiz hobiye yeni başlayanların heveslerini kesinlikle çok daha üst seviyelere çıkartacak bir klavye. Elbette bundan çok daha üst bir klavye ama söylemek istediğim şey, yeni başlayanların arzu ve heyecanını artıran bir yönü olduğu...