• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

BK-5 OR HDD Takılır Mı?

• Konbuyu başlatan Rlnd
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 2K

Rlnd

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 700
Merhaba müzisyen arkadaşlar.A2000 düşünüyordum ama Roland'ı bırakamadım Bk-5 or alacağım.Şimdi soruma gelecek olursak bende 1 tb'lık harici Hdd (harddisk) var.Harddisk i orga formatlayıp takarsam daha sonra ise diğer dosyalarımı roland klasörü dışında tutarsam org hata verir mi?Cevaplarınızı bekliyorum.:)

Cevap: BK-5 OR HDD Takılır Mı?

2tb a kadar görüyo diye var özelliklerinde ancak denemedim.500gb lık harici hdd var elimde ama hiç denemedim.2gb lık usb şimdilik yetiyor.

abi bir şey soracağım.. elinde o kadar veri var mı ses ritim midi vb. ben de bk-5 kullanıcısıyım. ama cok fazla bir birikimim yok.. eger resmi sitede olanların haricinde setleriniz var sa rica etsem paylaşırmısınız. kolay gelsin...

Malesef takilmaz.ve kullanma kilavuzunda usb coklayici kullanmayin uyarisi var

katip abi senin editlemiş oldufun farklı ritimleriniz varmı?

Ritim dediniz de Batuh ritimleri çok hoş ya kim ki o yokmu ki yeni ritimler?

Edit yapabildigim ritimleri hemen beklemeden paylasiyorum bende olan herkeste ayni

Tamam abi teşekkür ederim.... Bu arada Ömer hocanın ritimleri yayınlanmış bilginiz var değil mi?