• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

BK-5 OR Kullanım Detaylarını Anlatan Videoların Çekimi Tamamlandı !!!

Roland Türkiye

vip
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland
Değerli Roland Kullanıcıları,
BK-5 OR klavyemizin kullanım detayları ve nasıl daha pratik olarak kullanabileceğinizi anlatan videolarımızın çekimleri tamamlandı.Roland Demonstratörü Mürhen Sarmacı tarafından nasıl ses oluşturabileceğiniz, nasıl ritim yazabileceğiniz gibi birçok konuda detaylı anlatımları bu videolarda izleyebileceksiniz.Çok yakında BK-5 OR özel sitesinin videolar bölümünde bu yeni videolarımızı takip etmeyi unutmayınız...

Saygılarımızla,
Roland Türkiye

Cevap: BK-5 OR Kullanım Detaylarını Anlatan Videoların Çekimi Tamamlandı !!!

roland bk5 i alalı 2 gün oldu muhtesem bir cihaz bu cihazın en büyük özelliğini(demo kayıt yapmak isteyenler için)çözdüm yeni başlık altında yazacagım

Sattığınız ürünün arkasında durmanız gerçekten çok güzel. Umarım roland sizlerin sayesinde eski günlerine dönecek....

sayın roland Türkiye bu önemli bilgilendirme için teşekkürler.bk5-or kullananlara yardımcı bir kaynak olacağı yönündeyim.

Bende yakın zamanda alacağım inş.
Elimden gelen ritim ve performans desteğini eksik etmeden tüm çabamla roland'a desket olacağım.
çünkü roland herşeyi hakediyor...Temmenimiz Bk5 or ile başlayan bu açılımın profosyonel bir aranje klavye modeli ile devam etmesidir.
Teşekkürler roland...

Bende yakın zamanda alacağım inş.
Elimden gelen ritim ve performans desteğini eksik etmeden tüm çabamla roland'a desket olacağım.
çünkü roland herşeyi hakediyor...Temmenimiz Bk5 or ile başlayan bu açılımın profosyonel bir aranje klavye modeli ile devam etmesidir.
Teşekkürler roland...
bende dahil olmak üzere bir çok arkadaşımızın ortak temennisini dile getirmişşiniz hocam.teşekkürler

Teşekkür ederiz, bekliyoruz en kısa zamanda videoları.

roland piyasayı ezdi geçiyor hem fiyatıyla hem malzeme ve sound kalitesiyle hem emonun çalışmasıyla güzel bir org çıkardı en sonunda. Bende tam ses için gw-8 almaya niyetlenmiştim vazgeçtim zaten ikinci elinede 1000 lira ancak verecektim o fiyata satanda bulamadım temiz bir alet şimdi bk-5 almayı planlıyorum benim evladiyelik sx3000 ile iyi bir ikili olacaklar tercihimdeki önemli bir etken klavyesinin kaliteli olmasıdır ayrıca alan arkadaşlara hayırlı olsun.

arkadaşlar bk-5 modeli, yamaha a2000 den dahamı iyidir dersiniz

arkadaşlar bk-5 modeli, yamaha a2000 den dahamı iyidir dersiniz

aralarında 1000 lira fiyat farkı var a2000 kullanım kolaylığı ve bazı yönleri ile iyi olabilir fakat bu durum 1000 lira yaparmı yapmazmı düşünülür ayrıca bk5 in klavyesinin kesinlikle a2000 den çok çok daha kaliteli olduğu kesin ayrıca roland pitch bendinin kaliteside belli sonuç zevk meselesi