• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bk 5 orjınal arap rıtımlerı

Tyros Fatih

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
cetinozben.wix.com
Enst.
Yok

DINLETI OLSUN DUSUNCESIYLE KAYIT YAPTIM..bu kıtlerle cok gzl turk rıtımlerı yazılabılır bence...hyrlı olsun roland tüm arkadaslara

Cevap: bk 5 orjınal arap rıtımlerı

öncelikle emeklerinizden dolayı teşekkürler.bende yarın almayı düşünüyorum.yakın zamanda roland bk5 ile tekrar piyasadaki yerini alacagını tahmin ediyorum

paylasim ve bilgilendirme icin teskkurler,bir rolandci olarak rolandda bu arap kit ve ritimlerini duydumya artik olsemde gozum acik gitmez,ne ozenirdik korgdaki ketrondaki arap ritim ve alt yapilarina hey gidi gunler............

valla data list indirip baktım 15 tane falan toplamda arap türk yunan kiti var içerikleride gırtlağına kadar dolu.ah be rolan dniye bekledin bu kadar.sesler on numara sound zaten tartışılmaz kitlerde uzay derecesinde.fiyat cicoz.daha nolsun almak lazım beklemeden.

valla data list indirip baktım 15 tane falan toplamda arap türk yunan kiti var içerikleride gırtlağına kadar dolu.ah be rolan dniye bekledin bu kadar.sesler on numara sound zaten tartışılmaz kitlerde uzay derecesinde.fiyat cicoz.daha nolsun almak lazım beklemeden.

hakanım göndereyim hemen

BU alet bu kadar ucuz olmasına rağmen soundu çok temz geliyor. pa3x kullnıyorum pa3xde sesler bu kadar parlak değil.

hakanım göndereyim hemen

abi almasına alınırda Fantomu satmam lazım ev küçük oda desen fecahat.bi akustik gitar, bi elektro gitar bi gitar efekt processor, bir Roland V Synth GT, bir Fantom X8, bir laptop, pc, mixer, ses kartı vs... derken bk5 te girdimi başkada bişe giremez duruma gelir. :rolleyes:

abi almasına alınırda Fantomu satmam lazım ev küçük oda desen fecahat.bi akustik gitar, bi elektro gitar bi gitar efekt processor, bir Roland V Synth GT, bir Fantom X8, bir laptop, pc, mixer, ses kartı vs... derken bk5 te girdimi başkada bişe giremez duruma gelir. :rolleyes:

Hakan gerçekten odaya girileceğini koymamışsın maşallahın var

Hakan gerçekten odaya girileceğini koymamışsın maşallahın var

birde midi klavye var bu arada unutmuşum. işte bu ahvalde içim sıkılıyor baktıkça odaya.gitar çalışmalarını salonda yapıyorum mecburen. :D

Bu ritimlerin çoğunun tıpatıp aynısı benim EM-55or de var, introlar dahil :D