• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bk5 Or-Performans Ses Paketi (Kartal_123)!!!

Cevap: Bk5 Or-Performans Ses Paketi (Kartal_123)!!!

Kartal_123; bir de, profilinde yeni belirttiğin Edirne-İstanbul, sanıyorum Edirne kökenli İstanbul ikametli olduğunu belirtmişsin. Yanılıyorsam es geç. Birde 18 yaşında oğlunu öğrenince belli bir kemale erdiğinden (yaş olarak) bu müzikleri doğurmana artık şaşmıyorum. Gerçekten yaşın kaç? Yaşın ortaya çıksın diye değil. Bana yaşıt olman çok zorda, en azından yakınmı diye merakımdandır. Yaşıtlarımla muhabbet, zaman açısından daha uygun diye düşünmekteyim, artık. Başarların için değil, başarttırabildiklerinle öğünç duyman gerek, bu saatten sonra. Hoşçakal oğlunla birlikte.:)

Evet doğrudur Edirne-Uzunköprülüyüm.Ama şuan İstanbulda ikamet ediyoruz.Yaşım 42 ve 25 Senedir müzik ile uğraşıyorum.Oğlumda 3-4 senedir bu işin içinde kendisini baya geliştirdi hatta bu sitede ki bazı bk5 Or demoları ve diğer aletlerin tanıtımında ki bazı demolar oğluma aittir.Bu üyeliği oğlumla birlikte kullanmaktayız.Hayırlı Geceler.Sağlıcakla Kalın.

Evet doğrudur Edirne-Uzunköprülüyüm.Ama şuan İstanbulda ikamet ediyoruz.Yaşım 42 ve 25 Senedir müzik ile uğraşıyorum.Oğlumda 3-4 senedir bu işin içinde kendisini baya geliştirdi hatta bu sitede ki bazı bk5 Or demoları ve diğer aletlerin tanıtımında ki bazı demolar oğluma aittir.Bu üyeliği oğlumla birlikte kullanmaktayız.Hayırlı Geceler.Sağlıcakla Kalın.

O zaman sen o oğlunu al başına taç et. Böyle yetiştirdiğin içinde kendinle iftihar duy. Gözüm yaşardı ne yalan söyleyeyim. Evlatlarım iş konusunda süper yerlerde, ama neyleyimki müziğin m sinden dahi haberleri yok. Bu da beni yaralamakta. Neyse sizede iyi geceler. Cevap verme lütfunda bulunduğunuzdan ayrıca teşekkürlerimi sunarım.

ellerinize sağlık.

O zaman sen o oğlunu al başına taç et. Böyle yetiştirdiğin içinde kendinle iftihar duy. Gözüm yaşardı ne yalan söyleyeyim. Evlatlarım iş konusunda süper yerlerde, ama neyleyimki müziğin m sinden dahi haberleri yok. Bu da beni yaralamakta. Neyse sizede iyi geceler. Cevap verme lütfunda bulunduğunuzdan ayrıca teşekkürlerimi sunarım.

Yorumunuz için çok teşekkürler.Boynuz Kulağa geçer misali oğlanda da yetenek var.Ayrıca okulda da çok başarılı.Tekrar hayırlı geceler .

Teşekkürler bende indiriyorum şimdi.

teşekkürler, emeğinize sağlık.

Devam Edin Hocam BK5 Çalışmalarınıza.

Şimdi Bu Paylaşım Kilitli Olmasa Paso Sömürmüşerdi. Nasılda Gizli BK5 Kullanıcıları Ortaya Çıkıyor :)

Çok saolun arkadaşlar çalışmalarımız devam edecektir inşallah .