• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bk5_2.4 ritim hk..

baybozkurt

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800
slmlar;

ekleme ve düzenlemesini bitirdiğim 2/4 ritim paylaşımını yapıyorum, beğenirseniz ne ala..:)

saygılar..

Ekli dosyalar

• 2.4_darbuka_BAY.mp3
    1.8 MB · Görülen: 365
  • 2.4_darbuka_BAY.rar
    9 KB · Görülen: 165
Cevap: bk5_2.4 ritim hk..

sn.baybozkurt yıne döktürmüşsun.....eline saglık......dınledim dusuncemi istersen parmak zilinin sesini bıraz daha geride olsa bırde diger versıyonda tamamen olmasa dıyorum....bu benım düşüncem ..yine cok tesekkurler.....baki...................öbür hafta sonu MANISA.YA gelmeyi düşünüyorum kısmetse tabi.......

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sağol abi,zilleri bilerek öne çıkardım bazı arkadaşların çoğunlukla dedğindiği isteklerden olduğu için,1. varyasyondaki zilleri kapatmayı düşünmüştüm söylediğiniz gibi.Bide fillup ve down kısımlarının yerlerini değiştiricem zaten 2 . düzenleme ile tekrar paylaşırım ritmi...:)

Emek harcanan her şey değerlidir.
Emeğine sağlık baybozkurt.

rica ederim herşey iyi dilekleriniz için.Zor oluyor ama 2 güzel cümle çok iyi geliyor..:)

Henüz dinleyemedim ofiste olduğumdan ama yinede emeklerine sağlık

merhaba.zillerin önde olması gayet güzel.nedenine gelince sahnede kalabalık ortamda bu tür ziller yutuluyor.Dolayısı ile önde olması çok iyi.Emeğinize sağlık.Güzel ritimleri paylaşmanız dileğimle.selamlar

Sayın değerli üstad bay bozkurt.2-4 Ritim güzel olmuş,parmak zillere bayıldım.Ön planda tutmanda ritmi dinamikleştirmiş.Aynı tarzda gümleri güçlü tekno ve yine parmak ziller ön pilanda olan bir 2-4 yazarsan gerçekten bk 5çiler olarak minnattar oluruz.Gerçekten yetenekli siniz.PylaŞIMLARINIZI sabırsızlıkla bekliyoruz.Cihaza hayat veriyorsunuz.Tekrar teşekkürler.elleriniz dert görmesin..

sn.baybozkurt bu rıtımleri roland g1000 kullanma sansımız varmı.....rıtımler konusunda arkadasların dusuncesıne katılıyorum.......rıtımleri dusuncelerden sonraki halını merak edıyorum...seni bıraz daha yorcagız kusura bakma iyki varsınız.........gorüşmek dilegiyle ......baki.........................

slmlar;

2.4 ritmin üzerinde basları toklaştırıp fiill in/out ları değiştirerek tekrardan düzenledim.Ayrıca daha önce intro ve editing ksımları eksik olan ve demosunu sunduğum 9.8techno ritminide tamamladım.Her 2 sini son haliyle şu linkten dinleyip indirebilirsiniz.