• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

BK5_romanika_bay

Cevap: BK5_romanika_bay

Sn.baybozkurt suanda izmir.deyım hafta sonları yani cumartesi gunleri kızım var yanına manısa.ya gidıyorum......cep no. 0532 27 11 745 mesaj atarsan bulusabiliriz....ben izmir karsıyaka .da oturmaktayım........gorüşmek dilegiyle...............

slmlar hocam;

Ailem izmir urlada oturuyor ama ben manisa merkezdeyim.Vestel ar-ge de çalışıyorum.Cep numaranızı kaydettim.Geldiğinz bir hafta sonu görüşmek dileğiyle..:)

sn....baybozkurt manisa geldigimde sızı ararım da sıze nasıl ulasacagım. tel.nosunu rica etsem..hafta sonu geldigimde sizi ararım...aksam 21.00 trenınle izmir.e geri dönuyorum............yeni rıtımlerde guzel bıraz daha alt yapı olursa daha ıyı olur dusuncesındeyım..........göruşmek dilgıyle........baki.-------------

Slmlar hocam.Telim 555 355 40 98.Telinizi kaydettim ben sizde kaydedin isterseniz.Müsait olduğunuzda sizde çekinmeden arayabilirsiniz.

sn....baybozkurt ilginize tesekkurler....telinizi gördüm.....tesekkurler........MANISA.ya geldıgimde sizi arayacagım..görüşmek üzere...baki..........

güncel.....

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri