• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bk5or mezur sorunu

korgshow

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
arkadaşlar allah aşkına bir yardımcı olun or700 satıp nice umutlrla bk5 or aldım bilmediğim konular var orgu alalı 1 ay oldu çogu bazı noktalarını bir türlü çözemedim benim derdim mezur uzunlugu başka bir orgun introsundan mesela 16 mezurluk bir introyu bk5 te uyarlamak istiyorum bk5 te 8 mezur ritimin çalan sample ses kısmını yuklüyorum drum kit ve percler 8 mezur çalıyor ondan sonrası kalan 8 mezurluk kısım boş sadece başka ritimden yuklediğim ms ac 1 2 3 4 ler çalıyor ritim yazmayı tambilmediğim için introya ekleme yapmak istiyorum bir yardımcı olursanız çok sevinirim orgu alalı 1 ay oldu bu siteye defalarca bilmediğim çözemediğim konularda yazdım bir türlü cevap alamadım mezurkonusunu bilen arkadaşlardan ricamız olur

Cevap: bk5or mezur sorunu

bilen yokmu arkadaşlar vallahi iyiyce sogudum bk5 ten mp3 okumamış olsaydı 1 dk bile durmazdım degiştirirdim or700 vk2plus um varken istediğim herbir şeyi yapabiliyordum bk5 i kötülemek istemiyorum ritimleri alyapıları cok güzel sadece yapmakistediklerimi yapamıyorum sitedeki vidolarda falan tam detaylı bir açıklama bulamadım benim derdim or700 ümdeki ritimlerimin cogu introlu idi 12 lik 16 mezurluk idi ben o ritim leri bk5 e ceviriyorum mesela 2-4 lük bir ritimin introsu 8 mezur ben bunu 12 mezur yapmak istiyorum intro4ü silip varyasyon 4 ü kopyalıyorum 4 mezur kopyalanıyor ben bunu tekrar 12 mezur yapmak istediğimde ilk 4 mezurluk kısmı çalıyor geri kalan kısım boş birde mesels varysyon 4 teki percin içindeki sadecesilmek istediğim tef yada zil gibi bunları nasıl silerim silmek istediğimde perc komple siliniyor tek tek nasıl silebiririm

Cevap: bk5or mezur sorunu

bilen yokmu arkadaşlar vallahi iyiyce sogudum bk5 ten mp3 okumamış olsaydı 1 dk bile durmazdım degiştirirdim or700 vk2plus um varken istediğim herbir şeyi yapabiliyordum bk5 i kötülemek istemiyorum ritimleri alyapıları cok güzel sadece yapmakistediklerimi yapamıyorum sitedeki vidolarda falan tam detaylı bir açıklama bulamadım benim derdim or700 ümdeki ritimlerimin cogu introlu idi 12 lik 16 mezurluk idi ben o ritim leri bk5 e ceviriyorum mesela 2-4 lük bir ritimin introsu 8 mezur ben bunu 12 mezur yapmak istiyorum intro4ü silip varyasyon 4 ü kopyalıyorum 4 mezur kopyalanıyor ben bunu tekrar 12 mezur yapmak istediğimde ilk 4 mezurluk kısmı çalıyor geri kalan kısım boş birde mesels varysyon 4 teki percin içindeki sadecesilmek istediğim tef yada zil gibi bunları nasıl silerim silmek istediğimde perc komple siliniyor tek tek nasıl silebiririm

mezur nedir bilmiyorum ancak ritm içindeki zilleri kapatma , açma veya değiştirmeyi biliyorum. menü tuşundan tools -tüm entrumanlar diye bir yer vardı oradan yapılıyordu eğer buysa sorunuz bulamaz iseniz akşam orgu açıp menüden bakabilirim.