• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bomba Bomba Bomba gibi pa500 roman setim sonunda paylaşıyorum

• Konbuyu başlatan kuscy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 56
  • Görülen : 18K
Cevap: Bomba Bomba Bomba gibi pa500 roman setim sonunda paylaşıyorum

bunu nasıl yapabilirim anlatabilirmisin üstad?

usta orgun sol tarafında pad yazıyor görmüşündür padin altında 4 düğme var taylan ritimlerini açıyon ritim çalarken 4 düğmeden 1 incisne bas güzel olur :)

teşekkür ederim üstad , kolaymış. :) rahatsızlık vermiyorsam son bir şey sormak istiyorum.bu sette bazı ritimler bozuk ses veriyo mesela yalan attım .bunun nedeni nedir nasıl çözerim ? teşekkürler

teşekkür ederim üstad , kolaymış. :) rahatsızlık vermiyorsam son bir şey sormak istiyorum.bu sette bazı ritimler bozuk ses veriyo mesela yalan attım .bunun nedeni nedir nasıl çözerim ? teşekkürler

biraz daha düzenlenmesi lazım aceleye geldi biraz artı pa 800 den çevrilmiş ritimler olduğu için iyice elden geçmesi lazım :)

ok teşekkürler üstad.

arkadaşım linke bir bakarmısın ölü galiba..

usta ben onu baya önce paylaşmıştım şuan arşivimde yok daha önceden indiren arkadaşlar varsa ekleyebilir

Kardeş sen şimdi bomba bomba bomba diyon ama bu bomba elimizde patlamasın.:) Şaka şaka Paylaşım için tşeekkürler.

Kardeş sen şimdi bomba bomba bomba diyon ama bu bomba elimizde patlamasın.:) Şaka şaka Paylaşım için tşeekkürler.

boooooooooommmmmm :D

set yok silindi diyor bir bakarsan iyi olur sagol

evet arkadaşlar bu roman ritimlerini toplayasıya kadar çok zaman harcadım full taylan manyak bi set tüm trakya müzik ve pa 500 kullanan arkadaşlara hediyemdir indiren ve yükleyen arkadaşlardan yorum bekliyorum bol kazançlar teşekkürüde çok görmeyin :)

kardeşim link yenilermisin indiremiyorum