• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

böyle çiftetelli var mıı..

çiftetelli var da varla yok arası bişey çünkü 2 dakıka bile sürmüyo çiftetelli en az 9 dk olmalı

Cevap: böyle çiftetelli var mıı..

roland g-600 le yapılmış kandıra çiftetellisi veya ikitelli denilebilir.zamanında çok paylaşıldı.arşivimde var ama klasik ve modası geçmiş roland ritimi ve saundu olduğu için hiç kullanmadığım bir ikitelli.

Birkaç kez başıma geldi, gittiğim düğünlerde " abi bir cd var çalar mısın" diyorlar. Ben de tabi çalarım diyorum ve içinden buna benzer bir çiftetelli çıkıyor. Kimse yanlış anlamasın ama, bu işi bırakasım geliyor. Ama sonuçta arz talep meselesi.

Birkaç kez başıma geldi, gittiğim düğünlerde " abi bir cd var çalar mısın" diyorlar. Ben de tabi çalarım diyorum ve içinden buna benzer bir çiftetelli çıkıyor. Kimse yanlış anlamasın ama, bu işi bırakasım geliyor. Ama sonuçta arz talep meselesi.

aynı duygular içindeyiz usta :)

yok link yok indiremedim diyenler çiftetelli yazan yere tıklayın indiirirsiniz 9 dakikada olmasa 5 dakikka olan bir yazılımdır evet rolandın çiftesi bence looptopculara yayrar ben kullanmam sahsen paylaşıma tşk

arkadaslar linkte sorun yok ciftetellidede... genelde ciftetelliler hep boyle oluyor :)

arkadaslar linkte sorun yok ciftetellidede... genelde ciftetelliler hep boyle oluyor :)

önceden link eklemeyi unutmuştu konu sahibi arkadaş link sonradan eklendi hocam,

güzel çiftetelli elektro bağlamada iyi gidiyo orgla

evet bende bir şeyler yazayım doğru böyle basit bir çifte telli yok kardeşim geçin bunları boşa yer kaplamayın

nasıl yok
üzerine tıklayın tşkler emek içim sağolasın kardeş

wallaha ben yükledim arkadaşın eline saglık