• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Böyle saçmalık olur mu?

• Konbuyu başlatan piynst
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 2K

piynst

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa3x
Yıllardır sahibinden.com üyesiyim. Dün siteye girmeye çalıştığımda , " üyeliğiniz bloke oldu " uyarısı aldım. Mail attım, üyeliğim erken uyarı sistemine takılmış. Kimlik fotokopisi, adıma elektrik-telefon vs faturası istiyorlar. Sanki ben sahtekarım. Yahu kredi alırken bile bu evrakları istemiyorlar. Bu siteyi protesto ediyorum, sizleri de bilgilendirmek istedim.

Cevap: Böyle saçmalık olur mu?

hocam bi yer fazla ilgi görünce afedersiniz b.ku çıkıyo

Bende üye olmak istedim sazgrubu@hotmail.com geçerli bir msn değilmiş :) Bir türlü kabul görmedi bende bu msn'den bir mesaj atım maden bu msn adresim geçerli değil bu e-mail size fizan danmı geldi acaba dedim. Anlaşılan sizlere sizler gibi yalan yanlış geçersiz şeyler olmalı ki kabul görsün dedim ve e-mnail den sonra okey'lendiğine dair bana mesaj da geldi ama ben artık isteğimden vaz geçtim. Bu kez de cep telefonu verilecekmiş ordan mesaj gelecekmiş te falan da filan, neyse boşverin zaten ne kadar dolandırıcı var ise bu tarz yerleri mekan tutmuşlar sözüm ona sağlamlık deniyorlar :) Saygılarımla,

Moderatör tarafında düzenlendi:

hocam bi yer fazla ilgi görünce afedersiniz b.ku çıkıyo

Haklısın kardeşim, çok fazla ilgi gördüler. Hayır en azından bir uyarı filan yapıp; filanca tarihe kadar şunları yapmazsanız bloke olacaktır uyarısı yapılsa gam yemicem.

dolandirilan sayisi cogalinca bu onlemi almislardir herhal

baksın işine ev araba kredisimi veriyo

3 seneye yakın bi süredir üyeyim. an itibariyle giriş yaptım bi sıkıntı olmadı. bazen cep tel güncellemesi isteyip kontrol numarasını teyit edebiliyorlar.

bu siteden nasıl dolandırılıyor insanlar anlamıyorum ki ya.Kardeşim o sitede GET diye bi olay var Güvenli e Ticaret..Get olmayan yerden alışveriş yapmayacaksın bu kadar basit.
Yani açıkçası Get'siz alışveriş yapan G.t gibi kalır :D