• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bu alet midi okuyormu

hasan74

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa900 pa600Qt-pa500 -pa55- pa80
arkadaşlar bilen kullanan varsa bir cevap yazabilirmi roland em50or midi okuyormu ritim yazılabilirmi- ritimlerin drum kitleri değiştirilebilirmi aleti sinan arkadaş dan almıştım ama o hiç kullanmadım fazla bir bilgim yok dedi tesekkürler midi okursa usb okuyucu takıcam

Cevap: bu alet midi okuyormu

aşağıları inin,detaylı bilgi var arkadaşın sayfasında

aşağıları inin,detaylı bilgi var arkadaşın sayfasında

ustadım sh 201 ile ne tur muzikler çalıyorsun ?
seslerı ne alemde her ıstedıgın sesı yaratmak mumkunmu o cıhazla ?
baya ilgimi çekti
cok çafcafllı gozukuyor

ustadım sh 201 ile ne tur muzikler çalıyorsun ?
seslerı ne alemde her ıstedıgın sesı yaratmak mumkunmu o cıhazla ?
baya ilgimi çekti
cok çafcafllı gozukuyor

Hocam geç gördüm mesajını kusuruma bakma..SH201 malum bir synthesizer'dır..Sample kullanmana izin veren yarı analog bir cihazdır..Ben 80'ler tarzı çalışıyorum (Modern Talking vb.) düğünlerin haricinde,orada kullanıyorum bunu..Layerları ve leadleri çok çok sağlam,Cubase SX3 DAW ile tam uyumlu,üzerindeki butonlar,potlar ve entegre arpeggiayor özelliğini VSTi ler üzerinde çalıştırıyorum,tam elektronik işi ama düğüne gelmez.. :) Ayrıca arabic veya başka türde bir scalası yok,ses oluşturmana izin veriyor üstünde,ama çok derinleşemedim ben o konuda

Moderatör tarafında düzenlendi:

bir de iğrenç tarafı var,ekranı olmayışı..bu da arpegiator kullanırken sıkıntı :)