• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bu baglama sample'inø nerden alabilirim adi ne ?

pianistensar

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaslar sanirim bu ses yeni ve bence cok gercekci bu sesi temin edebilecegim arkadas varmi ve sesin adi ne ogrenebilirmiyim yardimlar icin simdiden tesekkurler...
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=qk9pqeKQC2M]pa3x taksim turkish baglama - YouTube[/ame]

Cevap: bu baglama sample'inø nerden alabilirim adi ne ?

hocam piyasada dolanıyo bu ses. ama çalan arkadaş güzel işlemiş ve güzel çalmış. bende de varda ama bu tarzını hiç çalmadım..

doüaçlama yapmış ne çaldığı belli değil bence foss.dinlerken baydı ama ses hakkında fikrim yok güzel bir bağmala sesi..

doüaçlama yapmış ne çaldığı belli değil bence foss.dinlerken baydı ama ses hakkında fikrim yok güzel bir bağmala sesi..

boyle yorumlar gelirse onu calan kisi ne sesi paylasir nede video paylasir..

evet elestiri yaparken biraz daha ilimli dusunursek emek sahibini rencide etmemis oluruz herkesin bir tarzi var sonucta calmaktan hoslandigi...
saygilar
medyum hocam sesi paylasima acman mumkunmu ?
tesekkurler..

evet elestiri yaparken biraz daha ilimli dusunursek emek sahibini rencide etmemis oluruz herkesin bir tarzi var sonucta calmaktan hoslandigi...
saygilar
medyum hocam sesi paylasima acman mumkunmu ?
tesekkurler..

Malesef ne sesin sahibi nede videonun sahibi ben degilim, ben videoyu yapan arkadasin yerine koydum kendimi ondan oyle bi yorum yaptim. Ayrica kotu de calmamis, guzel uydurmus, "calan foss" diyen arkadasin da videolarini izlemek isterim, buyursun yuklesin yada varsa paylassin..