• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bu g 600 mü dinleyin ve görün

Cevap: bu g 600 mü dinleyin ve görün

benim bildiğim kadarıyla o modülü herhangi bi klavyede de kullanabiliyosun, o sadece bi efekt cihazı..demek istediğim, ritm bakımından 600 e göre daha iyi bi alet alın, o modülü de aldığnız alete takın ;) 600 ritmlerinden vazgeçin artık :):)

ooo işte budur..

benim bildiğim kadarıyla o modülü herhangi bi klavyede de kullanabiliyosun, o sadece bi efekt cihazı..demek istediğim, ritm bakımından 600 e göre daha iyi bi alet alın, o modülü de aldığnız alete takın ;) 600 ritmlerinden vazgeçin artık :):)

şart değil g 600 le kullanmak dediğin gibi yeni aletlerlede kullanılabilir:)

göremeyenler için de güncel

Bende de var g600 elden çıkartmayı düşünüyordum disket okuyucusu arızalı yüklenen ritimlerde dügün ortamına göre hazırlanmış halbuki biz tasavvuf müsikisi yapıyoruz dolayısıyla ritim yükleyemiyoruz sen çalarken bazı şeyler takmışsın nedir onlar o şekil ritim ve ses yüklenirmi tşk ler.

işte bu yaa...kosova tarzı ses....bendede var böyle sesler pc..de..:)

seslerine aşık olduğum bi okadar da ritimlerinden nefret etmeme rağmen 4.defa g-600 alan başka kimse yoktur sanırım.i-30,pa60,pa80 kullandım ama sonunda gene bu orgu aldım.

.dinledim mütiş valla.roland g600 de yapılan her şeyin daha kaliteli ve daha güzel olarak roland g1000 de yapıldığının farkında değilsiniz sanırım .uper 1 ve 2 seslerin önüne istediğiniz efekt cihazı bağlayıp drums bas ve akompagne den ayırıyorsunuz.ritmleri çok setli hale getiriyor ve üstelik her türlü tarzı icra edebilirsiniz.....illa roland g600 diyorsanız g.1000 ile mutlaka tanışmalısınız..efekt cihaz kullanarak o kosava seslerin nasıl tınladığını.ritmlere set desteği vererek neler yapıldığını örenmelisiniz..benim ki acizane bi öneri

nerden bulcez bu effekt cihazını....

sistem müthiş