• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bu ne ya her sette aynı ritimler

muzik38

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800 v2
pa800 için o kadar set denedim ya uyuz oldum her sette user 3 bankada aynı ritimler oluyor . mehteran ,acemkızı ,bir fırtına tuttu bizi,alev alev falan bu ritimler niye her sette oluyor ? önüne gelen isim değiştirip set diye paylaşmış bakıyorum hepsinde nerdeyse aynı ritimler var .birtek değişik olan albayrakla ugo set çıktı.

Cevap: bu ne ya her sette aynı ritimler

Kardes o Zaman o ugrasan arkadslar gibi sende biraz ugrasican kendi setini yapican
biz bilemedigimiz icin o begen medigin setlerle dügün yapiyoruz
800 e 256 mb ram takican tosun pasayi yükliycen dügün yapican yok ben bar da calicam diyorsan bar set var onu bulcan

pa800 için o kadar set denedim ya uyuz oldum her sette user 3 bankada aynı ritimler oluyor . mehteran ,acemkızı ,bir fırtına tuttu bizi,alev alev falan bu ritimler niye her sette oluyor ? önüne gelen isim değiştirip set diye paylaşmış bakıyorum hepsinde nerdeyse aynı ritimler var .birtek değişik olan albayrakla ugo set çıktı.

Bu bahsettiğinizi bende pa600 için daha önce yazmıştım. Özellikle soundlar için. 50 tane set var ama tamamına yakını birbirinin kopyası zaten. Sadece içerikte yerleri değişmiş. :)

Bi proğram yükledim inş kullanılırda set kalabalığından kurtuluruz.

Bende bir program bulmuştum ama ücretli olmasının dışında programa tam olarak guvenemedim.
Yüklediğim proğram uzun zamandır olan bir proğramdı sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum pal viever adında basit bi proğram setlerin saund, style, performance ve pad dosyalarına bakabilirsiniz en azından fikir sahibi olunur. Ayrıca proğramdan excel olarak setin içeriği alınabilir böylece excel dosyasıyla birlikte setler upload edilirse setlere de fazla uğraş gerektirmeden bakılabilir.