• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bu şarkının ismi nedir üstadlar?

lost__92

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800-1X -YAMAHA S650-A300V2
değerli üstadlarım yıllar önce arabamızda doldurma bi kaset vardı onun içinde değişik tarzda bi enstramental parça vardı dinlerken çok hoşuma giderdi, org işine başlamadan önceleri dinlerdim 6-7 sene geçti ama halen aklıma gelir o parça ama ismini bilmiyorum, belki burda bilen vardır malum uzun süre geçti orgtan çalmaya çalıştım introsunun bi kısmını belki ordan fikir edinebilirsiniz..

Cevap: Bu şarkının ismi nedir üstadlar?

Yağmurun sesine bak aşka davet ediyor cama vuran her damla vs... diye gidiyor metin şentürk söylüyordu. :)

Muazzey ersoy okuyor nostalji albümünden şarkının adı aklıma gelmedî

technodex üstad fenasın sen fena :D alt yapı aynı ama aradığım o değildi.. benim dinlediğim gazino tarzı bi enstrementaldı .. çok saolasın, bu videodan yola cıkarak bulurum o aradığımı

Şarkının adı doğru muazzez ersoydan dinle bi kardeşim

bakam ali abeyy :)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=78hP3fxpzNE]mine koşan - yağmur - YouTube[/ame]
soruyu pek anlayamadım...ezgi bu şarkıya ait...selamlar...

hocam o caldığım kısım zurna gibi bi enstamanla calınmış sözsüz verisyonu var , onu arıyorum bi türlü bulamadım...

Cengiz coşkuner ve yurdaer doğulu enstrümantalını yapmıştı...you tubeden bir bak istersen...(şarkının ismi:yağmur)