• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bu satıcının org fiyatlarından haberi yok sanırım

Cevap: Bu satıcının org fiyatlarından haberi yok sanırım

Eski çalıştığım yerde ta eskilerden bir org buldum.Yüzüne bakmazsın.Yamaha'ydı sanırım..Dökük bir haldeydi..Çöpe gideceğine dursun bi kenarda dedim..Patrona "abi bunu alayım" .Patron cahil cello mafya ayaklarında iğrenç bi tip..Bana "150 milyon liraya olur" dedi..Hemen belirtiyim o zaman asgari ücret "15 milyon" du :D

Yok, yok...
fazla sıfır filan atmamış.
harbiden 1000TL istiyor
:)

bellkıde kek arıyordur :D

evet adam ciddi ciddi 1000 tl istiyor benim yazdığım mesaja bile sinir olmuş bana 100 tl ye varsa ben alayım diyo kaçık

öyle demeyin arkadaşlar adam kitapçık bile veriyo. artı kılıfı da var.. orgda iyi imiş hani :Dbirde o org artık tarihi eser olmuş. hatta ucuz bile deniş... artı olarak sordunuz mu pazarlıklı fiyatı nee :D

ihtiyacım oldugundan satıyorum meraklılarına duyrulur temizdir...
ufakta olsa pazarlık payı vardır.

Bu cihaza 1000 tl veren kişinin 1 sene sonra yüz ifadesini görmek isterim:D Harbi mayyak yaa bu Siz bir 0 fazla atmıştır falan demişsiniz ama ben o cihaza 100 tl yide vermem. :) Komedi yaa Zaten ilan atalı bayağ olmuş Kek bulamadı heralde Keki neyli sever acaba:)

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri