• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bület ersoydan sert tepki

• Konbuyu başlatan şirin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 2K

şirin

TM 2014 Demo Yarışması Birincisi
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Demo Yarışması(1,2,3sü)
Özel Üye
Enst.
korg pa3xpro
Popstar 2013'te yarışmacı Mustafa'nın performansını değerlendiren Serdar Ortaç'a Bülent Ersoy'dan sert tepki geldi.Arkadaşlar okadar tuaf oldumki serdar ortaç tutupta o sözleri sarf edip yanında dev üstadları çileden çıkarttı bu işler üç beş pop parça okumakla olsaydı herkes sanatçı olurdu neden böyle eğitimsiz insanları oraya çıkartıyorlarki sizlerinde yorumlarınızı bekliyorum.:(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: bület ersoydan sert tepki

Insanlar arasînda müzisyen olanînî bulmak bir hayli kolaydîr.....Zor olan müzisyenler arasînda ki iNsanî bulabilmek....ne dersin ?

insalığını bilmediğim için sadece müzik açısından değerlendirmeyi uygun buldum zira kişiyi tanıyorsanız bizleride kişilik ve insani değerler açısından bilgilendirirseniz seviniriz.

bence popstra isminin yerine bülent ersoy show yapsinlar sonuc begen begenme türkiyeye besteleriyle yer almis bir serdar ortac var begenmesende saygi duyman gerek sonucta onu seven onun gibi olmak isteyen onun besteleriyle zivreye zaman zaman gelmis kisiler var kücümsemenin bir anlami yok

konumuz sanat müziğine serdar ortaçtan yapılan eleştri makamdan söz ediyor uşak makamı diyor uyyyy uşağum :)bu adam sevmesede beğenmesede neden saygı duymuyor dev üstadın bestesine söylermisin .....:rolleyes:

Moderatör tarafında düzenlendi:

düşünmeden konuşmuş belli ortaç zamanın dada ahmet kaya içinde bi faliyeti olmuştu ama ne dedi kandırıldım gençtim kanım suluydu :)

Serdar Ortaç, çocuğun biraz daha zor şarkılara yönelmesini dilemiş.Bunda bir sıkıntı yok ki.

bülent ersoy çok açık sözlü saygılı ve seviyeli bir insan,gerçekten sanatanı yapan sanatçı,
saygı duyulucak insana saygı gösterir
düşünceleri ve yapısı çok ciddi şeyler üzerine kurulu,
boş konuşmayan fırıldak şımarık bir insan değil kesinlikle takdir ettiğim sanatçılardan biridir,

doğru söze ne denilir abi son noktayı koymuşsun konuda burada kapanmıştır.

Serdar Ortaç söylemek istediğini yanlış kelimelerle ifade etmiş ve bir hata yapmış evet. Bülent Ersoy'da araya girmiş ve düzeltmesini istemiş bundada bir sıkıntı yok ama Bülent Ersoy'un yaptığıda en az Serdar Ortaç'ın kadar hatalı bana göre. Ben pek sevmem Serdar Ortaç'ı ama sonuçta canlı yayındasın ve yanında binlerce belki milyonlarca dinleyicisi, seveni olan bir insan var. Ona saygı duymuyorsan sevenlerine saygı duyarsın ve daha düzgün bir üslupla düzeltirsin olayı. Tabii Serdar Ortaç'ta çok silik bir karaktermiş, bu programda bunu çok iyi anladım. Yanındaki sanatçı her ne kadar saygı duyulması gereken ağır bir kişilikte olsa, yinede yeri geldiği zaman ağırlığını hissettirebilmelisin.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri