• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Burada herşey %95 daha ucuz bakmadan geçme üzülürsün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SaZCı_MuRaT

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
ARKADAŞLAR BİR SİTEYE DENK GELDİM FİYATLAR ÇOK KOMİK BİLDİĞİMİZ LAPTOP 2 ÇEKİRDEKLİ 4,35 TL YE SATILDI :D KOMİK DEĞİLMİ EWET GERÇEK AÇIK ARTTIRMA USULU SATIŞLAR YAPILIYOR BU SİTEDE İNCELEMENİZİ TACSİYE EDERİM ARKADAŞLAR KESİNLİKLE VİRÜS ŞU BU YOKTUR GÜVENEBİLİRSİNİZ

Referans göstererek kredi kazanma yönetimini TM üzerinden kullanamazsınız. konu kapatılmıştır.

Cevap: Burada herşey %95 daha ucuz bakmadan geçme üzülürsün

hocam aynı şey benim arkadaşın başına geldi çocuk 50 liraya pilazma aldı öyle bi siteden hem pilazmayı yollamadılar hemde o para internet parasına geldi çocuk 30 ödüyodu birdaki ay 80 geldi ttnet sorduk bu site yüzünden internet pahalı gelmiş herkesin dikkatine...

Bu konuyla ilgili bir açıklama yapacağım vakit bulduğum zaman.

Yagmurdan kacarken doluya yakalanma sitesimi?

Bu sitenin sahibi %95 maliyetinin altinda insanlara ürün sunmasi icin ya cok zengin bir kisi ve parayi bu yolla hayrina dagitiyor olmasi, yada bu yolla paralari
topluyor olmasi lazim.

Arkadaslar, internette uzatilan her sekeri elinizi uzatmayin, kolunuzu koparirilar.
:D

Ben bu tür siteleri inceledim geçmişte. Bu bir tür kumar açık arttırmaya giriyorsun ama en yüksek fiyatı beren değil de en düşük fiyatı veren kazanıyor. Örneğin bir televizyon var kota fiyatı 5 tl deniyor bütün katılımcılar bu ihaleye girebilmek için başvuru parası ödüyor mesela 3 tl katılımcı sınırlaması var örneğin 5000 kişi 5000 kişi 3tl ödeyince sitenin kasasına 15000tl girmiş oluyor bir televizyon satışından. daha sonra bu koydukları kotaya en yakın ama en düşük teklifi veren ihaleyi kazanıyor ve verdiği tekliften televizyonu alıyor. Tam bir kumar yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 65.4%
  • Kararsızım

Oy: 7 26.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.7%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri