• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Buradan Dinle/İndir (Üye girişi Gereklidir..) Cevap yazmadan eklentileri göremez ve i

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

musti016

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland BK-5 OR
Buradan Dinle/İndir (Üye girişi Gereklidir..)
Cevap yazmadan eklentileri göremez ve indiremezsiniz. diye seçenekler var.Cevap yazmadan eklentileri dinleyemiyorum,lütfen yardımcı olun.

Cevap: Buradan Dinle/İndir (Üye girişi Gereklidir..) Cevap yazmadan eklentileri görem

Buradan Dinle/İndir (Üye girişi Gereklidir..)
Cevap yazmadan eklentileri göremez ve indiremezsiniz. diye seçenekler var.Cevap yazmadan eklentileri dinleyemiyorum,lütfen yardımcı olun.

Dinlemek veya indirmek için cevap yazmanız gerekiyor yeni uygulama böyle.

Cevap: Buradan Dinle/İndir (Üye girişi Gereklidir..) Cevap yazmadan eklentileri görem

bi bakalım niye böyle bir yolu terci ettiniz anlıyamadım ben zaten dinledigim veya begendigim arkadaşların çalışmalarına teşşekür ediyordum bakılırsa ille yazılamı olcak

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ya Adamın Yorum Yapma Yada Teşekkürle Uzaktan Yakından İlgisi Yok Baksana 1 Senelik Üyeliği Kaç Mesaj Kaç Konu Açmış Zihniyet Komple Sömürmek Adına Bide Gelmiş Bu Nedir Diyor. İşte Sizin İçin Yapıldı Bu Sistem. Az Yoracaksın Kendini Artık.

Sorunun içinde zaten cevabı var amma dert oldu herkeze bu olay zor geliyosa indirmeyin arkadaşlar böyle bi karar alınmış kaldırıldı zaten konu kilit.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 68.0%
  • Kararsızım

Oy: 7 28.0%
  • Hayır

Oy: 1 4.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri