• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Burcu Güneş - Oflaya Oflaya Yorumu

CemrePolat

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland Juno-Di, Casio AT-3, Gitar
Merhabalar.
windman1981 arkadaşımıza söz verdiğim üzere onun hazırladığı altyapı üzerine okudum
vokallerde yardımcı olan kız arkadaşıma teşekkürü bir borç bilirim :)

yorumlarınızı bekliyorum
iyi dinlemeler

NOT: trakyamuzik serverına yükleyemedim adminimden rica etsem sisteme yüklerse sevinirim.

Cevap: Burcu Güneş - Oflaya Oflaya Yorumu

Ben çok beğendim. Helal olsun hocam. Çok güzel yorumlamışsınız. Kız arkadaşınızın vokalide çok güzel. En son altyapıya senkop eklemiştim. Keşke o versiyonu yorumlasaymışsınız. Bir de en sonu erken bitirmişsiniz. Gitar solonun girdiği yerde sadece kız arkadaşınız ''Bir gün bakacaksın arkaya'' şeklinde devam etseydi iyi olurdu. Ama herşeye rahmen çok güzel. Çok teşekkür ederim size. Selamlar.

windman1981 arkadaşımız altyapıyı mükemmel yapmış ve sizlerde harika yorumlamışsınız.çok beğendim keyifle dinledim.yeni çalışmalarınızı bekliyoruz.

hocam ben senkoplu versiyonunu indirdim sanıyordum neyse.. bu haliyle de harika :) yoğunluğumdan dolayı zamanım azdı kayıt bittikten sonra farkına vardım son bölümü unuttuğumuzun :D fazla düşemedim kayıt üzerine ondan böyle oldu... neyse bi dahaki çalışmalara daha dikkat ederiz :)

Hocam sorun değil. Söylediğim gibi çok beğendim. Sesinize sağlık. Arşivimde değerli bir çalışma olarak saklayacağım. Tekrardan teşekkürler.