• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bütün herkese hayırlı bayramlar

• Konbuyu başlatan comx06
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 2K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

comx06

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron xd9
bütün ketronculara ve diğer arkadaşlara hayırlı bayramlar....

08.11.2011 - 11:05 betermen

Değerli arkadaşım konu başlığını ve konu içeriğini düzeltiyorum.

"bütün ketronculara hayırlı bayramlar"

Böyle bir konu başlığı açarak polemiklere sebebiyet veriyorsunuz.

Bu gibi durumların bir daha olmamasını dileyerek sizi uyarıyorum.

Aksi takdirde gerekli işlemler yapıyacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: bütün ketroncular hayırlı bayramlar

xd9 sizede hayırlı bayramlar

bayram kutlamak için ayrımm mı var. kalvyesine göremi iş yapılıyor yoksa hayrettt .neyse ben bütün doslarımızın bayramını canıı gönülden kutluyorum

arkadaşım belki iyi niyetle yazdınız ama şu bayram günü bu tarz konu açmanız çok yanlış olmuş,

ne demek ketroncuların bayramı hayırlı olsun yada polemik olsun diyemi açtınız böyle konuyu,lütfen konu açarken bu tarz konulardan uzak durun,

diğer değişik org serileri kullananlar sizin düşmanınız mı ?

bu konu insanın aklına o kadar değişik manalar getiriyorki her yere gidiyor ucu,siz iyi niyetle açsanız bile,

burası ketron diye geçen bir paylaşım yeri ben bu yüzden böle yazın gayri ihtiyari... tabiki herkesin bayramı mübarek olsun... ama arkadaşlar cahilce düşünmeyelim...konuyuda uzatmayalım ...

kardeşim burası trakya müzik . sen sadece ketron cuların bayramını kutlamak istersen burada işin nee ayrımcılık yapma. adam kılık bir konu açarsın ve herkeZin BAYRAMINI KUTLARSIN şimdi sen bu yaptığınla sana göre güzel gelebilir ama hiç te hoş bir davranış değil. yarın yada başka bir zaman korga geçersin o zamanda korçuların bayramını kutlarsın ne yani bu çıkar peşindemisin ketroncular sana nevale yollasın diye ayııp ettin kardeşim. buranında modları uyuyo galiba böyle bir konuya el atmaları gerek kime ne gerekiyorsa haddini bildirmek gerek deyneksiz köy hesabınamı dönüyo sonuçta ayrımcılık var.bende bi konu açayım atıyom cevo card kullananlar bayramınız kutlu olsun nasıl bir usluptur buuu.a bunuda söyleyem şu an bende ketron kullanıyom.takipçi olmanızı rica ediyorum yoksa herkez kafasına göre at koşturur........

konu kapalı...

Ch.

Cevap: bütün herkese hayırlı bayramlar

.
Konu düzeltilmiş ve arkadaşımız uyarılmıştır ve konu polemiklerin uzamaması için kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri