• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Buyrun p800 seti geldi bomba

Cevap: Buyrun p800 seti geldi bomba

Şimdi ilk yorumu ben yapayım . Öncelikle seti yükleyecek arkadaşlara şunu deyim set Göktuğ set dir ama berbat olmuş set... Boşuna indirmeyin işinize yaramicak..

Gelelim seti paylaşan arkadaşa ya güzel kardeşim bu seti hangi kafayla paylastin insanlarla dalga geçer gibi ya sen çok akıllısın yada bizleri affedersiniz aptal yerine koyuyorsunuz bu set tarihi eser olmuş 2009 2010 lardan kalma .. yapmayın etmeyin arkadaşlar tamam paylaşmak güzel saygım sonsuz ama bu kadarda saçmalık yapilmanin bı anlamida yok ... Bu setin neyi düzenlenecek ne varda ne duzenlicek insanlar bundan daha güzel setler var piyasada ... Ve şunu soyleyim madem bir iş yapiyonuz madem paylaşım yapcaksiniz.. lütfen adam gibi paylaşım yapın eski seti alipta bomba gibi set süper set vs isim veripte insanlarla alay eder gibi paylaşım yapmayın.. herkese saygılar...

Cevap: Buyrun p800 seti geldi bomba

Ben bu siteden yuzlerce set indim hic biri bunun kadar degil goktu set yanindan gecmez banklardaki ritimleri yukledinmi kinseyi aptal yeribe koymuryz madem oyle sen elindeki seti paylasta karsilatralim kimin hakli olduguna inanalim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aynen ya bomba süper set diyorlar indir bosa vakit sagol aga yorumun icin cok haklisin