• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

buyrun yeni multi padlar-YAMAHA PLUS SERİSİ

lost__92

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800-1X -YAMAHA S650-A300V2
arkadaşlar baya bi kafa patlattım ama sonunda oldu.. ha ha hey hey hey i kendiniz oturtacaksınız .. o efekti bi türlü ritme otomatik oturtamadım :S

demosu:

buda multi pad...

kanun cirtletmede ekledim çiftetellilerdede kullanıyorum diye.. serkan diye düzelteyim arkadaşımız zılgıt sesi aniden kesiliyor kötü oluyor demişti, bende bu olayı çözdüm..umarım or700 plus lardada çalışır..artık zılgıt sesi yavaş yavaş düşüp öyle susacak...

hepinize saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: buyrun yeni multi padlar-YAMAHA PLUS SERİSİ

Teşekkürler gökhancım eline sağlık.....

varya harıkasın başka diyecek bişey bulamıyorum gökhanım.emeğine sağlık.ayrıca demoda güzel hani =)

isimler karıştı :) zılgıtın aniden kesildiğini serkan kardeşim söylemişti sanırım.. elimden geldiğince birşeyler yapmaya çalışıyorum.. başka istekleriniz olursa yapmaya hazırım.. sağlıcakla kalın üstadlar

eline saglik Gökhan ,cok güzel devamini bekleriz

gökhanım galıba or700 v2 plus için değil bu yaptıkların.akşam denedım yine aniden kesiliyor zılgıt.başka bi tane yapmışsın oda pek zılgıta benzememiş düdük gibi çıkıyor.neden boyle oldu anlamadım.orjinalinin üstünde oynasan da yavaşça bitirsen süper olacak.diğer tuşlarada ha ha hey hey sürekli olarak bırakırsan 4 tane mukemmel multipad olacak.ayrıca halay ritmilerini derleme yapıp paylaşırsan bizimle güzel olacak.tekrardan teşekkür ettim