• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Büyük atak....yamaha baju star usb set ayhan topçu?

yamaha2000

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Arkadaşlar selamlar ben istanbuldan Mahmut güler. Uzun zamandır yamaha a2000 kullanıcısıyım. emo set kullanıyorum. Tyros 5i dinledim ama a2000deki herşey oraya kopyalandığı için yeni bir şey göremedim.artık aynı tonlar bıtkınlık vermeye başladı. bir kaç arkadaştan ve facede olsun forum sitelerinde olsun Ayhan topçunun yamahaya set yapacağını duydum. Gerçekten böyle bir şey varmı eğer gerçekten böyle bir şey olursa düşünmeden tyros 5e geçebilirim. biraz uzun yazdım arkadaşlar ama kusura bakmayın lütfen

Cevap: Büyük atak....yamaha baju star usb set ayhan topçu?

keske oyle bır sey olsa insallah dogurudr mahmut kardesım yamahaya gercekten cok katkısı olur. Ayhan topçu dedıgımız adamı hep takıp edıyorum cok mutevazı ve rtım konusunda cok uzman bırısıdır.

USB kilit yazılımını YAMAHA herkese açık şekilde sunmuyor. Yani şuanda birisi a2000'e set yapsa kendi imkanlarıyla kilit koyamaz, bu kilit işlemi ancak Yamaha'nın sunduğu yazılım ile yapılabiliyor. Eğer Yamaha Ayhan abiyle böyle bir çalışma içerisine girerse bu işlem gerçekleşebilir. Ayrıca aynı şekilde ritim yazılımları için de Yamaha'nın kendi composerlarına sağladığı özel bir yazılım var. Intronun içerisinde tempo kendisi değişebiliyor mesela. Bu gibi gelişmiş özellikleri ritimlerin içerisine dahil edebiliyorsunuz. Tüm bunlar dediğim gibi Yamaha ile bir ortak çalışma sonucu ortaya çıkabilecek şeyler. İnşallah olur diyorum ben.

konu güzel ,artik sirf belli kisiler ritim yazmasindan biktik hep ayni tarz seyler . Emo da artik fanzati kalmamis mesela darbukalari cok kötü yaziyor.Hem bu ritim isi bir kisinin tek basina yapabilecegi is degil.Orglarin kendi üstünde yazilan ritimlere birde Türk ritimlerine bakiyorum bambaska bir dünya,yahu bizde neden kalite olmasinki ? hep böyle teneke vari ritimlerlemi program yapacagiz??

Su an askiya almis ama cikaicak set yamaha ya

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri