• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Büyük İstanbul Buluşması-keşanlı mustafa

evet arkadaşlar çok güzel bi gündü hep sizleri andık mağazaları dolaştık gülmekten muhabbettten koptuk-döner ve çiçek pasajı faslını görmeliydiniz- ayrıca ben gördüğüm her cami ve kilise de roland GW-8 beni affettsin deye dua etttim be ya -yaw klavyenin günahını almışım zuhal müzik te keşanlı klavyeyi muhteşem tanııttı
bu arada espriler havada uçuşyodu ayrıca klavyeye bayıldım......bu site de çok güzel arkadaşlıklar buldum......kız birader ferdesu senin saçlar eminim çok daaaaa güzeldir iltifata tşkr-efet sevgili dostlar bi gün hep beraber gene istiklal de olalım bu keşanlı-levent-chordsolo-ilhan ve ben dartanyan halit hoca ile çok güleceğinize emin olun.....saygılarımı sunuyor ve tekrrar şu roland GW-8 den yana bayıldım valla.........
trakyalıyıs be ya

evet arkadaşlar çok güzel bi gündü hep sizleri andık mağazaları dolaştık gülmekten muhabbettten koptuk-döner ve çiçek pasajı faslını görmeliydiniz- ayrıca ben gördüğüm her cami ve kilise de roland GW-8 beni affettsin deye dua etttim be ya -yaw klavyenin günahını almışım zuhal müzik te keşanlı klavyeyi muhteşem tanııttı
bu arada espriler havada uçuşyodu ayrıca klavyeye bayıldım......bu site de çok güzel arkadaşlıklar buldum......kız birader ferdesu senin saçlar eminim çok daaaaa güzeldir iltifata tşkr-efet sevgili dostlar bi gün hep beraber gene istiklal de olalım bu keşanlı-levent-chordsolo-ilhan ve ben dartanyan halit hoca ile çok güleceğinize emin olun.....saygılarımı sunuyor ve tekrrar şu roland GW-8 den yana bayıldım valla.........
trakyalıyıs be ya

halit hocam artık alırsınız bi gw8,,,

ta be be ya- ne numaralar varmış klavye de - hakkını yemişim valla - yakinen görünce dağıldım valla bu arada zuhal müzik bize çok iyi davrandı - keşanlı zate aldı bilgileri koydu önümüze -ama sıfır değil tabe 2 el alırım ben şu sezon bi açılsın iyice

ta be be ya- ne numaralar varmış klavye de - hakkını yemişim valla - yakinen görünce dağıldım valla bu arada zuhal müzik bize çok iyi davrandı - keşanlı zate aldı bilgileri koydu önümüze -ama sıfır değil tabe 2 el alırım ben şu sezon bi açılsın iyice
Halit Hocam bende g1000 ciyim biliyorsunuz ama maalesef teknolojiye yenik düşmeye başladı bu alet tebdili mekanda ferahlık vardır demiş atalarımız:D bilmem anlatabildim mi:D

Hayırlısı olsun Allah gönlünüze göre versin inşallah alırsınız...

istanbul yada yakın bir yerlerde olsaydım kesin gelirdim... çok kıskandım çok...
saygılarımla

dreamsong zate g.1000 şu durum da bırakmam 8000 den fasla şarkı ritmler yaptım bu klavye sayesin de hala ekmek yiyom- ama üstüne gw-8 mütiş olcak anadım bugünhem yaşlıyım hem hala örenyom-

ne güzel üstadlar bir araya gelmiş. bende 15 martta izine çıkıyom. :)
aklımda şu anlık istanbul ziyareti planım var. nasip olursa görüşmek, tanışmak isteyen dostlarla, abilerimle bir araya gelmek isterim. :)

bi kaç gün önceden işalla haber ver- derhal be ya bu tür muhabbetlere doyum olmas-çaaaaaarıs gene herkesi-

gelll tabıkııı sayın arkadasımmmm bız beklerızzz ynııı bır ıkı un oncedenhaberrr verrrr yeterkııııı

güzel bir ortam olmuştur.. orada olmak isterdim inş bi gün denk gelirr teşekürler patlaşım için.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri