• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Buyurun istemediğiniz kadar EmoA2000USB demosu :)

Cevap: Buyurun istemediğiniz kadar EmoA2000USB demosu :)

Ellerine sağlık salimcim ritm ekibinde olduğun için sana söyleyim halk ritmleri yok denecek kadar az 3/4 yok hatta halk slow lazım 5/8 halk 7/8 halk falan gerçi yazıyorsunuz bildiğim kadarı ile 4 bir koldan başlamışsınız ben yine de istekde bulunayım :)

Ellerine sağlık salimcim ritm ekibinde olduğun için sana söyleyim halk ritmleri yok denecek kadar az 3/4 yok hatta halk slow lazım 5/8 halk 7/8 halk falan gerçi yazıyorsunuz bildiğim kadarı ile 4 bir koldan başlamışsınız ben yine de istekde bulunayım :)

teşekkür ederim.

tabikii abicim :)

eksikler gideriliyor.

bizlerle bu güzel demoları paylaşan salim kardeşimizi yürekten kutlarım..emeklerinize sağlık..çalışmaların hepsi gerçekten birbirinde güzel...ben şahsen bukadar mükemmel bir usb çalışması beklemiyordum...

ney sesi müthiş olmuş... S650 ye de isteriz aynısından...

güzel olmuş tebrikler salim.

tesekkurler..

eline saglık güzel tanıtım olmuş.salim kardeş bende düz a2000 var.usb seti aldım ben şuan balıkesirdeyim org izmirde inş pazar günü takıp kullanmaya başlayacagım.senden ricam bu usb yi taktıgımda neler yapılması gerekiyor.yeni konu başlığıyla sabitleyip açıklayabilirmisin sana zahmet abicim.

teşekkürler salim abi demolar çok harika,emeğe saygı...

Çok başarılı demo ve sesler....