• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Çakırım Orkestra Trafik Kazası

francesco85

https://egitimaskina.com
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.egitimaskina.com
Enst.
KORG pa800
Değerli Arkadaşlar,
Kapaklı - Vize bölgesinin sayılı orkestralarından Çakırım Orkestra'dan Metin SÖZDİNLER 11 Şubat 2020 gecesi -yeri net bilinmemekte- Pınarhisar civarında trafik kazası yapmıştır. Anneleri Şükriye SÖZDİNLER Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. İlhami SÖZDİNLER'in de araçta olduğu söylendi ama kesin değil. Baştan Sami Ağabey olarak söylense de Metin Ağabeyimin ne yazık ki Edirne'de, yoğun bakımda olduğu belirtildi. Otomobildeki diğer herkes de yaralı. Çocuklarından biri de araçtaymış. O da yaralı. Detay vermeyeyim. Bazı bilgiler net değil. Kesin olan şeyler kaza olduğu, kimin vefat ettiği ve ağır yaralı kişilerin bulunduğu. Daha önce kendilerini tanıyanlar olduğu için buradan arkadaşlara bilgi vermek istedim. Geçen yıla kadar Çerkezköy'de Golden Palace ve Altınsaray'da çalıyorlardı. Annelerine Allah'tan rahmet, kendilerine ve yakınlarına acil şifalar dilerim.

Son düzenleme:
Bu cok üzücü bir olay

Allahtan yaralilara acil sifa vermesini diler ve vefat olan anneye Allahtan rahmet mekani cennet cenetin kapilari acik olamsini ve diger yakinlarina basagligi ve yaralilara acil sifalar vermesini dilerim

üzücü haberler malesef

Bu cok üzücü bir olay

Allahtan yaralilara acil sifa vermesini diler ve vefat olan anneye Allahtan rahmet mekani cennet cenetin kapilari acik olamsini ve diger yakinlarina basagligi ve yaralilara acil sifalar vermesini dilerim

üzücü haberler malesef
Metin SÖZDİNLER'in bilinci açılmış. Sanıyorum ki Sami SÖZDİNLER araçta yok. Allah acil şifalar versin.

allah rahmet eylesin.. yararılara Allah acil şifalar versin

Son düzenleme:
bende vizeliyim tanırım kendisini başı sağolsun acıl sifalar dilerim. Yeni haberim oldu üzüldüm ya şimdi :(