• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

!!! Çakma sahte dynacord Powermate 1000/3 ve 1600/3 kere dikkat !!

dogans41

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Çakma Powermate 1000/3 ve 1600/3 serileri piyasada dolanmaya başladı arkadaşlar alacak arkadaşların çok dikkatli olmasını öneririm,ekdeki ilanda resimlerde bariz çakma olduğu

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: !!! Çakma sahte dynacord Powermate 1000/3 ve 1600/3 kere dikkat !!

Verdiğiniz ilanlar ilgili site den silinmiş, gene de bilgilendirmeniz için sonsuz teşekkürler. Saygılarımla,

Verdiğiniz ilanlar ilgili site den silinmiş, gene de bilgilendirmeniz için sonsuz teşekkürler. Saygılarımla,

İlan duruyor hala bilginize

Evet ilan halen yayında bende gördüm.Ve Gerçeği ile arasında müthiş bir fiyat farkı var.Aman dikkatli olun arkadaşlar.

Ben ilk baktığımda ilan yok olmuştu zaten ilan linki yenilenmiş önemli değil mühüm olan bilgilendirmenizdir. Ben de 2 tane satma amaçlı almış ve sitemiz den satışa sunmuştum Biri ni Samsun a sattım bir ay sonra sahte gibi telefonlar alınca çok üzülmüş vede 2. ürünü satıştan çekmiştim hala bende duruyor satışa bile koymuyorum. Bilseydim ne alırdım, nede satardım. Gerçi içimiz dışımız ÇİN oldu bütün firmalar artık ÇİN de üretim yapıyor çakması gerçeği artık bizleri çok yordu...

Hocam Çakmayla orjinali arasında ne gibi farklılıklar oluyor.Şekil bakımındanmı ses tonundanmı belli oluyor. Biraz anlatırmısınız? Selamlar.