• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Can BAŞAR (Romance) Tyros4

Cevap: Can BAŞAR (Romance) Tyros4

bayıldım.mest oldum.harika çalmış.ellerine sağlık Can BAŞAR.bizlerle paylaştığın için çok teşekkürler Dr.Salim.

Bu saatte iyi oldu :) Can hocam emeklerine sağlık paylaştığın için sağol Salim..

Gitar klasiği Romance orkestral olarak anca böyle yorumlanabilirdi..Müthiş bir keyif dinlemek..

Bu enfes paylaşım için teşekkürler...

Mükemmel Çalışma....

.
Emeği geçen Sayın Can BAŞAR'a, paylaşım için Salim'e Teşekürler...

haddim olmayarak bende bir değerlendirme yapayım; başta şarkının introsu mükemmel...kardeşim şarkının tamamını kusursuz bir şekilde çalmış ve düzenlemişsiniz...müzik kaliteniz ve eğitim birikiminiz çok iyi...çok daha başarılı çalışmalar yapacağınıza inanıyorum...şarkıyı düzenlerken walt ın bir iki varyasyonunuda kullanmışsınız...bana bu değişiklikler biraz oryantalist geldi.çalışmalarımızın kulağımıza yatkın olması için vuruşlarımızın da küçük kontralarla çalınması gerekir diye düşünüyorum...(insan çalması)...
hedeflerinizi büyütürseniz geniş kitlelerin dinleyeceği çalışmalara imza atacağına güvenim tamadır.sevgi ve saygılarımla...

gitardaki slider özelliği güzel bir şey ve klavyesi sağlam tyros gibi bir alette kullanması zevkli oluyor çok güzeldi saygılar...

Bende çok beğendim.hemen çalıyorum şimdi.eline sağlık Can hocam.

10 numara Abi,keyifle dinledim.Bu zaten ancak bu kadar çalınırdı doğrusu...

Ch.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri