• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

çanakkale midi istek

• Konbuyu başlatan mazem
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 2K

mazem

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
bağlama
18 mart akşamı sunacağımız dinleti için bazı türkülerin orjinal altyapılarına ihtiyacım var,yardımcı olabilirseniz sevinirim.

İLKAY AKKAYA ----YİĞİDİM ASLANIM BURDA YATIYOR

NESLİHAN KIZILTUĞ-----MIZIKA ÇALINDI

ESAT KABAKLI-------ÇANAKKALE BUGÜN TOZ İLE DUMAN

:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: çanakkale

Güncelliyelim..!

Güncelliyelim..!

Sen denk geldin söylüyorum. Yinede affola. Kardeşim 3 saatte güncellememi olur? Konu sahibi bile afallıyor olması lazım. Heleki ölmüş linklere teşekkür edilmesi, hiç aklıma sığmıyor. Lütfen daha bilinçli olmamız herkesin yararına olmazmı? Şaşırtmamak adına.

Sen denk geldin söylüyorum. Yinede affola. Kardeşim 3 saatte güncellememi olur? Konu sahibi bile afallıyor olması lazım. Heleki ölmüş linklere teşekkür edilmesi, hiç aklıma sığmıyor. Lütfen daha bilinçli olmamız herkesin yararına olmazmı? Şaşırtmamak adına.
balaban55 istekte bulunmuş yardım olsun diye güncelleme yapıyoruz biri görür yardımcı olur diye zamana bakmadım haklısın kusura bakma

balaban55 istekte bulunmuş yardım olsun diye güncelleme yapıyoruz biri görür yardımcı olur diye zamana bakmadım haklısın kusura bakma

Sende ukalalığımı bağışla, güzel kardeşim. Hiç saygıda kusur etmiyorsun, bunu biliyormusun? Keşke herkes (ben dahil) senin gibi olsa. ;)