• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

canakkale sehitligi ve rezaleti malesef

burhan38

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA TYROS2xxl
frden slmlar arkadaslar gazeteyi okurken bu olay beni cok uzdu malesef bizlerin var olmasi icin canlarini gozlerini kirpmadan verip sehit olan atalarimizin kemikleri malesef gun yuzune cikmaya baslamis biz burda kimseyi elesdirmiyor kirsikirt,miyoruzda bu mezarlar bu kadar basitmi korunuyor edirneden karsa her yerden binlerin sirt sirta bu vatana feda olmus sehitlerimizin bu rezaleti hak ettiklerini ben sanmiyorum inaniyorumki kimsede sanmiyor insallah en kisa zamanda cozum bulunurda sehitlerimiz mezarinda rahat eder bu dunyada vatan icin rahat yasayamamislar ama enazindan topraklarinda rahat etsinler en buyuk haklari allah mekanlarini cennet eylesin

Cevap: canakkale sehitligi ve rezaleti malesef

Her gun yenı camı yapan basımızdakı vatandas bı sehıtlıgı yaptıramıyo artık gozunu acsın herkes yazık ya...

usdat camide yapilsin memlekete ne gerekiyorsa yapilsin hizmet acisindan ama bu ayri ve cok derin bir konu bugun onlar altlarinda son model araba ve kral hayati yasiyorlarsa isde o kemikleri disarlarda gezenlerin canlarini feda edenlere borclu olduklarini unutmasinlar yeter bizde allah razi olsun deriz

frden slmlar arkadaslar gazeteyi okurken bu olay beni cok uzdu malesef bizlerin var olmasi icin canlarini gozlerini kirpmadan verip sehit olan atalarimizin kemikleri malesef gun yuzune cikmaya baslamis biz burda kimseyi elesdirmiyor kirsikirt,miyoruzda bu mezarlar bu kadar basitmi korunuyor edirneden karsa her yerden binlerin sirt sirta bu vatana feda olmus sehitlerimizin bu rezaleti hak ettiklerini ben sanmiyorum inaniyorumki kimsede sanmiyor insallah en kisa zamanda cozum bulunurda sehitlerimiz mezarinda rahat eder bu dunyada vatan icin rahat yasayamamislar ama enazindan topraklarinda rahat etsinler en buyuk haklari allah mekanlarini cennet eylesin

evetya ,bende izledim ve çok üzüldüm,:(

keske cezam olmasaydida gazetede yeniden calissaydim yazilicak cok sey var

insallah o firsati birgun yeniden yakalarsin usdat

git bide anzak şehitliğine bak. imrenirsin biz elimizin altındaki şehidimize sahip çıkamazken insanlar yurt dışından gelerek yada bişekilde bedel ödeyerek şehitlerine gereken itinayı ve hürmeti gösteriyorlar.. çok üzücü bir durum...

haklisin usdat biz millet olarak malesef akde vefayi bilmeyiz

şehitlerimizin kemikleri kesin sızlıyodur...ne diyem şimdi..kızmamak elde değil..

haklisin yasar dedikya akde vefa malesef bizden uzaklasmis