• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Can't Help Falling In Love With You by windman1981

windman1981

TM 2014 Demo Yarışması İkincisi
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA PSR S-950
Elvis Presley
I Can't Help Falling In Love With You

Yamaha S900 ile eski bir çalışmam.

Cevap: Can't Help Falling In Love With You by windman1981

gece cakti güzel gidiyor ;) canlı bir orkestra gibi ; bu kadar güzel kayıtı nasıl yapabiliyorsun? orgun kendisine ait wav. formatında kayıt özelliği mi var ?

gece cakti güzel gidiyor ;) canlı bir orkestra gibi ; bu kadar güzel kayıtı nasıl yapabiliyorsun? orgun kendisine ait wav. formatında kayıt özelliği mi var ?

Evet S900 de o özellik var. Ses ve tonda tyrosdan almadır. Yamahada Tyros ve s900 s910 eskilerden psr 3000 serileri üst segmentdedir. Gözü kapalı alınır. Tabii batı müziği için.....

Cevap verirken yorumu unutmuşum. Ali kardeşimin tüm demolarında kalite vardır..

Merhaba.

Kalite akmış bu çalışmada Ali Hocam , tebrik ederim ; valla süper bir kompozisyon."Kadirbey"in de dediği gibi orkestra gibisin maşallah :D

Bu arada , sen daha cihaz almadın değil mi?

Selâmlar...

orkestra ruhu farklı bir boyuttur müzikte.. sizden bu çok güzel yansıyor hocam.. teşekkürler paylaşım için..

harika çalmışsın windman1981.ellerine sağlık.

alicim artık bundan sonra inşallah seni 3x ile demolarını görmek nasip olur..eline sağlıkk...

Çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için.

Kadir hocam kayıt S900'ün usb recorder çıktısı.

Eyeofthetiger79; Abi henüz alamadım yeni bir org. Almışken beni doyurabilecek ve en az 4-5 sene kullanabileceğim bir alet olması lazım. Mali durumda devam eden ödemelerim var. Şu an için askıda.

Yaşar abi; durum belirttiğim gibi. Aklımdan kalbimden geçen pa3x. Şu aralar şahsi ve ailevi sağlık problemleri de çıktı. Hayırlısı abi. Herşey üstü üste geliyor. Kısa bir zaman daha müziğe ara vermek zorundayım.

Herkeze saygılar selamlar.

Çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için.

Kadir hocam kayıt S900'ün usb recorder çıktısı.

Eyeofthetiger79; Abi henüz alamadım yeni bir org. Almışken beni doyurabilecek ve en az 4-5 sene kullanabileceğim bir alet olması lazım. Mali durumda devam eden ödemelerim var. Şu an için askıda.

Yaşar abi; durum belirttiğim gibi. Aklımdan kalbimden geçen pa3x. Şu aralar şahsi ve ailevi sağlık problemleri de çıktı. Hayırlısı abi. Herşey üstü üste geliyor. Kısa bir zaman daha müziğe ara vermek zorundayım.

Herkeze saygılar selamlar.

alicim inşallah kötü bişey yoktur..allah acil şifalar verssin

Geçmiş olsun Ali hayırdır?

Parça şahane orkestrasyon tarzı tam bana hitap eden cinsten..Emeklerine sağlık...