• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

card menager lazım korgcular yardım kart kilitli :((

cankut _95

Moderator
Yönetici
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa3X pro - klasik gitar
gecen gün pa 80 kartım yandı ya arkadaşlar bu 80 ne nalet bir alet ya ugo seti yükledim 150 lira kart parası verdim aldım yeni kart bi baktim sabah kart silik :( şimdi 8mb cevo bacuplu yükledim ama ritimler çok eski sahnede kullanamıyorum tekrar yeni bi set yüklicem ama karta orgtan format atamıyorum cevo kart kilitliymiş nasıl açabilirim kilidi yardım edinnn. :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: card menager lazım korgcular yardım kart kilitli :((

gecen gün pa 80 kartım yandı ya arkadaşlar bu 80 ne nalet bir alet ya ugo seti yükledim 150 lira kart parası verdim aldım yeni kart bi baktim sabah kart silik :( şimdi 8mb cevo bacuplu yükledim ama ritimler çok eski sahnede kullanamıyorum tekrar yeni bi set yüklicem ama karta orgtan format atamıyorum cevo kart kilitliymiş nasıl açabilirim kilidi yardım edinnn. :(

buyurun kardeşim kart menajer zip içindeki klasörü çıkarın klsör içindeki dosyayı diskete atın org kapalıyken takın ve açın açtığınızda erase card diye bi menü gelecek altta ona basın kart formatlanacak sonra istediğiniz backupu yükleyin

Ekli dosyalar

• card menager.rar
    220.3 KB · Görülen: 166

Kusura bakmayın ama PA 80 çok aptal bir alettir, kilitsiz bir kartı tak CARd Format işlemine gir enter/yes yap tam sana F4 e bas dediğinde kartı çıkar kilitli kartı tak f4 e bas aynen kilit milit anlamaz siler formatlar. :)

İkici bir husus, UGO kart ta, Malilim Kart ta eğer yüklemek isterseniz kartınızı bozar. Bu adamlar bu kartların BACKUP larına resmen VİRÜS yerleştirmişlerdir. Asla denemeyiniz derim. saygılarımla,

kuscy çok sağolasın yaptım tekrar yüklüyorum artık iki kart bulunduruyorum yanımda sağolasın sizin sayenizde tekrar yüklüyorum bu akşam :)