• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Casio AT-3 4 tane yeni Demo

CemrePolat

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland Juno-Di, Casio AT-3, Gitar
arkadaşlar casio at-3 ile çalınmış 4 tane parça ekliyorum. amacım aletin soundunu tanıtmaktır.
yorumlarınızı muhakkak bekliyorum. iyi çalışmalar.

Cevap: Casio AT-3 4 tane yeni Demo

Vallaha tebrik ederim. Böyle bir aletle bile döktürmüşsün.... Demek ki elinde pa800 falan olsa neler olur!

elinize sağlık demolar güzel olmuş alette fena değilmiş

hocam zaten bu parçaları bu işin erbabı bir abime icra ettirdim...
ben başlayalı tam 5 ay oldu. ben kendi çaldıklarımı demolar bölümünden paylaşıyorum...
osmaniye'den selamlar..

selamlar aletin aynısında bende aldım ancak youtub de çok araştırmama rağmen aletle ilgili tam açıklayıcı bir şeyler bulamadım. mesela senin çiftetelliyi bir muhacır arkadaş youtub ta paylaşmış çok süper ama onun gibi daha fazlasını aydınlatıcıAÇIKLAMALIBİR ŞEYLER BULAMIYORUM KİTAPÇIKTA ÇOK DANDİKKENDİKENDİME BİRŞEYLER BULMAYA ÇALIŞIYORUM AMA O DA NAFİLE

tesekürler

Hocam emeğiniz için teşekkürler. Elinizdeki seti paylaşmanız mümkün mü aceba?

slm abi ben de casıo at3 aldım öğrenmek için bazı piyanıst arkadaşlar bu aletten bir şey olmaz dedi beni soğuttu bende sattım öğrenemeden şimdi tekrar almayı düşünüyorum pa 600qt alsam pa 800 mu lütfen yardımcı olun

arkadaşlar casio ctk 6500 org aldım yeni türk ses ve tirimler konusunda yardımcı olurmusunuz lütfen bilen bi arkadaş varsa bana ulaşsın

Arkadaslar casio at3 ses ve ritimler konusunda destek olacak arkadaslar yok mu? Birkac arkadas bir seyler paylasti ve oyle kaldi devami gelmedi.