• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Casio at3-5TR hayırlı olsun piyanistlere

Cevap: Casio at3-5TR hayırlı olsun piyanistlere

zor zamanda iş yapar

herkes görmeden sıkmış sallamış makine bence çok güzel.

bence alet pratik üzerinde koma var daha ne olsun tuslerı gordugum kadarıyla coğu orgtan daha kaliteli neden hep varsa yoksa korg pa80 ve 800 başka bisey yok digerleri niye amatör ?

Casio AT3-5TR yi nasıl olduğunu bilmiyorum ve denemedimde. Yalnız bilhassa denediklerimi yazıyım sizlere.

PA80 VE PA800 bu iki aleti denedim ve ritimlerinide kendi kulagımla canlı dinledim. Bilhassa PA80 Duble Arap ritimi nasıl bir ritim öyle anlamadım :( Ve yine Yamaha PSR550 Aleti de denedim, İnanınki Yamaha PSR550 Öyle bir Duble Arap ve 2-4 ritim vuruyorki inanamazsınız. (Ama Yamaha PSR550, PA80 VE PA800 Kadar tutulmuyor.) PA80 VE PA800 de ben Yamaha PSR550 aldığım ritim zevkini alamadım.

Bence Yamaha OR700, PA80 de PA800 de beş basar, Dokunmatik ekran olmasa veya Mp3 çalmasa ne olur sanki (Bir Müzisyene Ritim ve Ses çok önemlidir) Gerisi önemli değil.

Yenileri iyi olanları keşfedelim Arkadaşlar, Millet bir Marka alıyor bende aynısını alıyım demeyelim.

Örneğin: Ben (Dokunmatık ekran,Hardisk ve disketli) 'Wersi Pegasus 2' diye bir klavye denedim. Felaket sesler vardı Alette, ama Türkiyede yok (Belkide çoğunuz adını bile hiç duymadı)
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=96IN6gVGnhE&feature=mfu_in_order&list=UL]House of the rising sun - played by Robert Urbansky (LIVE) on Wersi Pegasus - YouTube[/ame]

Yine bir örnek daha veriyim :) Bu anlatacam konuyu Türkiyede bir Müzik sistemleri satan Mağzada yaşadım.
Anfi ve Mikser soruyorduk Satıcı Arkadaş bize diyorki, Anfi ne kadar ağır olursa o kadar iyi sesi çıkarmış. Böyle bir şey olurmu ALLAH Aşkına 2012 yılındayız. Elektronik aletler devamlı ufalıyor ama marifeti ve fonksiyonu devamlı artıyor.
Mesala: Avrupaca ünlü ALTO PROFESSIONAL Ses sistemleri Anfilerini 8 kg Ağırlığına kadar düşürdü ama Anfinin ses güç çıkışı 1500-2000 W' Hemde MP3 Çalıyor (MP3 ÇALAN ORG ALMAYA GEREK KALMIYOR :)

ALTO PROFESSIONAL Anfilere aşadaki vereceğim linkten baka bilirsiniz.

Buda ALTO PROFESSIONAL resmi sitesi.

Tuşları çok güzel. Klavyemin tuşlarının böyle olmasını isterdim. Ses ve ritm belki yetersiz gelebilir ama sanırım fiyatı da ona göredir. Üstelik en azından dijital Piyano olarak kullanmak bile yeterli olabilir. Paylaşım için teşekkürler.

zor zamanda iş yapar

aynen katılıyorum...ayrıca parasına göre bir model bence ama ülkemizde tutulacağını ve rağbet göreceğini hiç sannetmiyorum...

tek kelime ile İĞĞĞĞRENÇÇÇÇÇÇÇÇÇ bunu alacağıma A300 TR alırım babalar gibi kullanırım :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

çoğu arkadaş ses ve ritimlerin kötülüğünden bahsetmiş evet kötü ancak 32gb ta kadar destekleyebildiği sd kart yuvası ile orgu ritim ve tona boğabiliriz.
ben yamaha a300tr yi satıp bu aleti aldım ve şuan çok mutluyum
a300tr bunun yanında resmen oyuncak kalıyor. ve a300tr de şarkı esnasında tondan tona geçmek için ritim numarası girmeniz gerekiyor casio at3 te ise bank bölümünden anında geçiş yapılmakta.

çoğu arkadaş ses ve ritimlerin kötülüğünden bahsetmiş evet kötü ancak 32gb ta kadar destekleyebildiği sd kart yuvası ile orgu ritim ve tona boğabiliriz.
ben yamaha a300tr yi satıp bu aleti aldım ve şuan çok mutluyum
a300tr bunun yanında resmen oyuncak kalıyor. ve a300tr de şarkı esnasında tondan tona geçmek için ritim numarası girmeniz gerekiyor casio at3 te ise bank bölümünden anında geçiş yapılmakta.

güle güle kullan:)

ben alışveriş mağazasında tesadüfen gördüm at-3 ü denedim ritim de fena deil ama ses te a300 tr nin yanına bile yaklaşamaz ...

Arkadaslar Casio AT 5'de Violin ile caldigim
"Oysa Bir Umuttu" Parca.
Klavye yeni baslayanlar icin gayet Güzel.