• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

casio at3 699tl..

umitbaba

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa2x_ce_usb
alet sifir gibi taşima cantasi kılıfı hepsı va aletın ozellikleri kısaca deyineyim rtm yazma var seq 16 kanal şarkı yazma audıo re ve play ozellığı var turkce ses ve rtm lerı mevcut zaten turk orgu 100 ad user kullanıcı rtm ıster yaz ıster yukle 100 ad ses yazılabılır 66 ad regırter bank yamahalardakı gıbı kullanım pratıklığı dırek oktav ve traspose tuşleri elının altında cok rahat duğun cevırır.. yakında demolar gelir......

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: casio at3 699tl..

demo cep telefonla kaydedilmiştir....

at 3 ü geçen gün tekirdağda inceleme fırsatım oldu,fena bir alet değil aslında,yeni teknoloji ile yapılmış,can başar gibi ustaların elinde işlense belki dahabir başka olurdu düşüncesindeyim,sizede hayırlı satışlar kardeş..

guncelllll...........

Kardeşim merak ettiğim bir şey var bu orgda ne tür ritimler var yazabilir misin bir zahmet ?

mesela 6/8 lerin tümü 3/4 lerin tümü erzurum töresinin 6/8 i özellikle varmı

6-8 ler var üstünde bayaği erzrum yoresimi bilmem ama 4-5 tane farklı azeri var demoları yayınladım ordan bakabilirsin rtm ceşitlerine ama o rtm ler benim yazdığım henüz piyasaya cıkmadı...

casio bolumunde demolar var...

Moderatör tarafında düzenlendi:

650 tl... oldu s650 aldığım icin satıyorum.... 100e tane rtm full yuklu...

güncellldir............