• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Casio AT5 veya 3 ile VIDEO YAPIN!! Ezdirmeyin kendinizi!!

• Konbuyu başlatan ilyas59
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 19
  • Görülen : 6K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ilyas59

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Casio AT-5
Selamun aleyküm arkadaslar.

Belki okumussunuzdur. Keyfimüzik sayfasinda bu konuyu actim, bu sayfadada aciyorum. Casio bölümünü dolasdim ve bayagida at3 ve 5 kullanicisi var. Gördügünüz gibi ön yargi yapanda var. Neymis Casio oyuncak gibi bir aletmis, cok dandikmis.
Arkadaslar youtube fln dolasiyorum ama Casio ile video ceken, demo koyan göremiyorum. Ben ve arkadasim TANITIM VIDEOSU yaptik ve bir kac tanede video koyduk.
Professionell olmadigimiz halde, elimizden geldigi kadar calmaya calisiyoruz.

Sizden bir ricam, casioyu üste cikartalim, ezilmesin aletimiz. Saygi göstersinler biraz. Lütfen sizde Kendi Casio ile caldiginiz Videolari yükleyin, demo ekleyin.
Ritim yapmaya calisin. Ben 1 Yildir caliyorum, okadarda fazla sayilmaz. Elimden daga iyisi gelse, daga cok seyler yapardim, ama bu kadar geliyor elimden.

Lütfen bu Konuyu ciddiye alin. Aletinizide, emeginizide, kendinizide ezdirmeyin.

Saygilar
Ilyas

Cevap: Casio AT5 veya 3 ile VIDEO YAPIN!! Ezdirmeyin kendinizi!!

Sevgili ilyas;

geçen yıl youtube'deki bir kaç demoya kanarak, ikinci org olarak , özetlersek hayatımın hatasını yaparak; 1150 TL'na (at-5) aldım...:)

kusura bakma ama kardeşim; altına Eyfel'i koysak bu aleti yukarı kaldıramayız...:D

arkadaslar alet gayet guzel.. En azından aynı fiyat aralıgındaki en iyi alet...fabrıkasyon Tonları biraz efektten ve oktav ayarindan sonra adam oluyor 100 user ritm 100 user ton hafızası 6 tane registiration hafızası var bu fiyata daha ne olsun... kullanımı da gayet kolay. Aldığımın 2.günü calıstığım turku bara goturdum servo marka tesisatta sesi gayet iyiydi. Biraz muzik bilginiz varsa alet butun kapılarını açıyor size.
Not. Demolar gelecek :)

aga bazi arkadaslarda para bol galiba, alismislar KORGA, ROLANDA. Yaw baslangic icin güzel bir alet iste. Professionell birsey isteyen olursa, bassin parayi, alsin orda pa 800 veya pa x3 + ECO USB. Sorun yok :D

İlyas'ıM; sen kesin şakasın deemiii...el salliimi kameraya:D

sevgili kardeşim; desen ki ; kardeşler; alet sınıfına ve fiyatına göre nasıldır, diycess ki, iyi biliris, fena sayılmaz ama kafadan konuya girişin "ALETİ EZDİRMEYİN" şeklinde; yaklaşık 20 yıllık müzisyenim; bizim kövvde sözkonusu aletle düğüne gidersen ; seni de aletide döverler;:D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Birşey daha ;
şaka diiil haa;
bir cafe işletiyorum memlekette, şark köşem var mekanda; eskiden bu köşede duvara saz asarlardı biliiin miii...?...Ben dikine casio at-5 astım; akkaten çook şık durdu, yapcak bişi yook:D

yaf susun gece vakti :D
Seviyom abi Turk insanini Cansiniz Can...

benziiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnn!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...