• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

cemilem pa600

• Konbuyu başlatan okan09
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 2K
Cevap: cemilem pa600

her zamanki gibi harika olmuş okan09.ellerine sağlık.

Elinize sağlık... Özellikle sipsi bir harika!.. Sanki Dirmil'den birileri çalıyor... Demoyu biraz daha uzun tutsaydınız keşke, dinlemeye doyamadım...

ozanım söyleyecek söz bulamıyorum ellerine sağlık altyapısını bekliyoruz inşallah

bu uk set ise ritimler sesler hangisi yardımcı olabilirmisin bulamıyorum

bu uk set ise ritimler sesler hangisi yardımcı olabilirmisin bulamıyorum

yok yok bu u.k set değil öyle ses yüklerken hoşuma gitti ses bi ritm uydurdum çaldım sanırım pa600 ün ce setinde var bu ritm sesde sipsi sesi falan deil tavırla biraz benzedi hepsi okadar,saygılar...

yok yok bu u.k set değil öyle ses yüklerken hoşuma gitti ses bi ritm uydurdum çaldım sanırım pa600 ün ce setinde var bu ritm sesde sipsi sesi falan deil tavırla biraz benzedi hepsi okadar,saygılar...

Philips SHP 2500 kulaklığımla en ince detaylarına varıncaya kadar birkaç kez daha dinledim... Bu sesi Dirmil tarzı bir sipsiden ayırt etmek neredeyse olanaksız!.. Bu sebeple bir kez daha tebrik ederim sizi... Yalnız, ısrarımı mazur görün, uygun olduğunuzda aynı tarzda, aynı yöreden ve daha uzun bir demo paylaşabilirseniz çok memnun olacağım, selâmlar...