• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

cevo,emo,ugo,levo, crd backup yardım

furalabi

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa300
arkadaşlar yeni pa80 aldım. kart boş. şöyle programda gidecek düzgün ritimli backup elinde olan varsa paylaşabilirmi. 4share rapit share hariç hangi site olursa olsun. bu ikisine giremiyorumda. şimdiden teşekkürler

Cevap: cevo,emo,ugo,levo, crd backup yardım

ilan güncell yardım lütfen

güncell ilan

öncelikle hayırlı olsun sana şu şekil yardımcı olum...

cevo kart: ritimleri sesleri çok düzgün bir kart cevo kart olarak bir sürü set var... ben bu kartı bir sezondur kullandım...
ilko-levo da çok kullanılan bir karttır cevoya göre farkı ise ritimleri birazdaha yumuşaktır.
ugo kart kullanmadım ama trakya yöresine ait bir kart roman ağırlıklı sesleride roman usulü.
emo kart : emo da güzel bir karttır sesleri ritimleri güzeldir

ben sana şu tavsiyeyi yapayım sizin yöreye hangi ritimler hangi sesler gidiyo ona göre kart yükle yukarda saydığım kartların hepsini okuyabilen erolboard2 diye bi kart var kosavalı abimizin eğer o kartı yüklersen 10 a yakın kartın ritimlerini okutabilirsin sesleride gayet güzeldir.. en son kart olarak erol-ömer kart çıkardı ben şu onu kullanıyorum..
tabi kart işi zevk meselesi şöleki sen vahde ritimini bol darbukalı seversin ben sade severim bunu gibi düşün... kartları yapanlarda zaten hep kendi zevkine göre yaptığı için onun sevdiğini sen sevmeyebilirsin... şu an yanımda bacup yok 1 kaç gün içinde paylaşırım .....

hocam ilgine teşekkür ederim. kart konusunda oldukca karışık birdurumdayım. gazinoda çalıyorum ve kartımın yarısı okuyor yarısı bozukmuş sonradan öğrendim :) ritimler var fena deil birazda kendim düzenlemeye çalıştım ama klavye sesi sıkıntım var koskoca pa80de bağlama sesi bile yok düşün yani. kart alıcam önce araştırıyorum backup olayına sonra giricem. cevat özmen hocam 5tane backup paylaştı saolsun ama kart bozuk atamıyorum. uygun fiyata sağlam bi kart bulurbulmaz backup araştırması yapıcam.

korg is50b klavyesi olan değerli arkadaşlarım bana da ritim ses lazım aranıza yeni katıldım yardımcı olursunuz inşallah acil lazım teşekkürlerimi bildiririm

korg is50b klavyesi olan değerli arkadaşlarım bana da ritim ses lazım aranıza yeni katıldım yardımcı olursunuz inşallah acil lazım teşekkürlerimi bildiririm

hocam sitede var alete göre ritimler indir dene olmazsa bende bakayım 2 senedir kullanmıyorum disketlerini bulabilirsem bendeki ritimleri paylaşırım. 1,5 sene pa 50 kullandim 5 aydır pa80 kullanıyorum is50b güzel alet ama eskidi saundu artık. osebeple pek ilgilenmiyorum uzun zamandır. bulabilirsem paylaşırım söz.

Üstat hangi karta karar verdin onu söyle gerisini hallederiz. Hayırlı olsun Saygılarımla,