• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Children/DreamSongs

Cevap: Children/DreamSongs

Ben parçayı çok iyi analiz ettiğini düşünüyorum..sanırım işin en önemli tarafı da bu. Enstrüman tonlaması da ayrı bi olay ki senin çalışmanda çok yerli yerinde. Zaten sentetik seslerde birebir tonlamaları tutturmak insanın kendine bile nasip olmuyor bazen :) Piyano ve gitar arpejlerinde arpegiator kullandın mı bilmiyorum ama arpej sonlarındaki efektleri çok iyi yakalamışsın. Bence sen bi yerlere doğru yol alıyorsun :) Allah yolunu açık etsin kardeşim.

Ben parçayı çok iyi analiz ettiğini düşünüyorum..sanırım işin en önemli tarafı da bu. Enstrüman tonlaması da ayrı bi olay ki senin çalışmanda çok yerli yerinde. Zaten sentetik seslerde birebir tonlamaları tutturmak insanın kendine bile nasip olmuyor bazen :) Piyano ve gitar arpejlerinde arpegiator kullandın mı bilmiyorum ama arpej sonlarındaki efektleri çok iyi yakalamışsın. Bence sen bi yerlere doğru yol alıyorsun :) Allah yolunu açık etsin kardeşim.
Güzel düşüncelerin için teşekkür ederim bu arada belirteyim arpegiotor hiç kullanmadım parçanın tamamı real time çalındı..Aslında denedim ama istediğim sonucu alamadım real time çalmak daha iyi sonuç verdi bana göre...

çok beğendim.başarılı bir çalışma.kayıt mükemmel...tebrik ederim...çalışmalarınızın devamını diliyorum...mükemmel dizi ve belgesel müzikleri yapacağınıza inanıyorum...en kısa
zamanda bölgenizdeki yayın guruplarıyla irtibat kurup gerekirse ilk çalışmalarınızı onlara ücretsiz sunarak kendinize pazar edininiz...sevgilerimle...

yerli yerinde yapıcı eleştiri olmuş.dream songs un görüş ve temennilerine bende katılıyorum...

Merhabalar...

Gerçekten tebrikler ; her babayiğit bu işle bu düzeyde uğraşamaz...
Ellerinize ruhunuza sağlık ; devamını bekliyoruz....

Hoşçakalın...

çok beğendim.başarılı bir çalışma.kayıt mükemmel...tebrik ederim...çalışmalarınızın devamını diliyorum...mükemmel dizi ve belgesel müzikleri yapacağınıza inanıyorum...en kısa
zamanda bölgenizdeki yayın guruplarıyla irtibat kurup gerekirse ilk çalışmalarınızı onlara ücretsiz sunarak kendinize pazar edininiz...sevgilerimle...
Çok teşekkür ederim hocam vakit konusunda sıkıntılar var bilmiyorum kısmet diyelim :)

Merhabalar...

Gerçekten tebrikler ; her babayiğit bu işle bu düzeyde uğraşamaz...
Ellerinize ruhunuza sağlık ; devamını bekliyoruz....

Hoşçakalın...
Teşekkür ederim sevgili arkadaşım...

Bir video yaptım ..Bu arada da konuyu güncellemiş oldum:)..

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri