• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Cihazın kendi ritmlerine de bakın arkadaşlar...

gokhturk

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Arkadaşlar klavyenin slov-pop bankında 10 numaralı akustik ritm tüm slov pop parçalara uygun tınısı acayip hoşuma gitti,ve 15 numaraları ritm "biri bana gelsin" tarzı parçalar için biçilmiş kaftan,ve 16 numaralı ritm Mustafa cecelinin "Sevgilim" şarkısında birebir kullanılabiliyor.Bu akşam programda denedim ve gerçekten çok keyif aldım,düğün ritmleri derken bunları da gözden kaçırmayalım dün baştan sonra fabrikasyon ritmleri dinledim müthiş düzenlenmiş ritmler var altyapılar dolu dolu;İnanın bu lezzette ritmleri pa-800 ümün batı bankasında bulamamıştım ve altyapılar çok cılızdı; 3 gün önce pa-800ümü sattım ve bk5 aldım hiç te pişman değilim;dediğim gibi bu ritmleri bir dinleyin derim ben...

Cevap: Cihazın kendi ritmlerine de bakın arkadaşlar...

aynen kendi bati rtimleri gercekten super ..

Cevap: Cihazın kendi ritmlerine de bakın arkadaşlar...

slovları gönül rahatlığıyla kullanabiliyorum o derece kaliteli hele ki altyapıları bile bu ritmleri kullanmak için yeterli bir sebep;bence türk ritmlerinden fırsatınız kalırsa bunlara bir bakın derim :))

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri