• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

çok acele yorum gerek

şirin

TM 2014 Demo Yarışması Birincisi
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Demo Yarışması(1,2,3sü)
Özel Üye
Enst.
korg pa3xpro
değerli arkadaşlar yeni bir parça üzerinde yoğunlaştım yardımlarınıza ihtiyacım var
parçada kullanacağım seslere karar veremedim ne tür sesler kullansam yorumlarınızla belki doğruyu yakalarım saygılar parça burada saygılar....
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=6wg1_IzWYQk]Feride Kaya-aşkımız bizim olsun - YouTube[/ame]

Cevap: çok acele yorum gerek

koca sitede müzisyen yokmu yahu herkes dinleyicimi yoksa burada yazık çok yazık.....

Kemanlar, Fülüt, Klarnet, Gitar ve Basgitar önerebilirim. Saygılarımla,

sağol abi bir deneyeyim bakalım

yaptığın müziğin türü ile de alakalı ama gitar ve grup keman mutlaka kullanırsın bence

sololarda distortion gitar kullan çünkü parça6/8 batı bir parça aralarda yan flüt ve aynı flütle 3leme dediğimiz vokal flüt kullan muazzam olur. arpej için klasik yada akustik gitar engüzeli.grup yaylı olmaz bu parçada çok kötü gelr strig yaylılar kullan akorlarda e.piano dolaşırsın şahane bi altyapı olur. fakat sözlerdede sıkıntılarvar sözleride tekrar gözden geçirip tamamlarsan bence daha sağlıklı bir çalışma olur kolay gelsin

teşekkürler furalabi üzerinde daha titiz çalışmam gerek

Bende furalabi üstada katılıyorum, ama senin hissettiğin ve karşıya geçecek duygu çok önemli müzik ve sözler tam oturmalı, kolay gelsin başarılar dilerim...