• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

çok acil piyanist aranıyorum

Ali Nalbant

Süper Paylaşımcı
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA300 pa600 pa900 pa3x
Piyanist bulundu îlginize teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: çok acil piyanist aranıyorum

İş hangi yöre işi ona göre gelirim.

farketmez 1misket 1halay 1ciftelli biliyosan yeter telim 24 saat acik arayabilirsin

piyanist bulma yontemine bakarmisin 3 parca bil yeter gel

adama dayakmi yedirtecen

yore neresi acikla yevmiyemi isimi ne alacak komple dugun parasinimi

Aynen Oktay abime katılıyorum, yöreyi bilelim ki ona göre gelelim. Bilmediğim bi yöre çıkarsa, yapılan bir isteği karşılayamazsam benim o insanların eğlencesini bozmaya hakkım yok. Yapacağımız işi bilelim ona göre gelelim.

Bence laptoplu müzisyen arıyorlar :)

ali abi sen bari yapma ya.. bi misket bi halay bi çiftetelli bilen biri düğünmü yapar yahu? bu kadar basitmi düğün yapmak?? ben bu işle 5 yıldır uğraşıyorum.. son 1 yıldır sürekli sahne alıyorum ve halen düğünlerde çekimser davranıyorum o kadar düğün almama rağmen korkuyorum bazen altından kalkabilirmiyim diye...

Öyle kafana göre düğün yapamazsın hocam, kürt düğünü olur bakar kalırsın havaya.. misal kendimi örnek vereyim grani tarzı isteseler bilmiyorum yalana gerek yok.. doğu düğünü yaptım bi kaç tane ama zor oluyor o tarafın düğünleri.. iç anadolu yöresi mensupları ise bu pianist arayan düğün sahipleri başta 3-4 slow çal arkadan çiftetelli,2-4 oyun havası sonra halay isterler.. sonlara doğru oryantal ve roman , en sonlardada isteğe göre harmandalı filan oynatır bitirişi süper bi şekilde yaparsın...

bence düğün işini hafife almayın, öyle bi çiftetelli çalmayla olmaz abicim

ARKADAS EVDE OLUCAK KINA GECESI 3 4 SAAT CALINCAK SADECE BEN 1YILLIK PIYANISTIM BEN ARKADASIN YERINE SAHNEYE CIKTIM BILMEDIGIM BI SALONDA HICTE SORUN YASAMADIM BU SORGU SAUAL NE BOYLE NUMARAMI YAZDIM DUSUNEN VARSA SAAT 1e KADAR BANA ULAŞSIN BU İŞİDE BANA HOCA VERDİ BEN TESİSATI KURUCAM ORGU AL GEL 150TL PARA VERİYIM DEDİ BEN KABUL ETMEDİM BENİM İHTİYACIM YOK.

Arkadaşım levan kaç para?

telefonda gorusulur